times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4008

Так чиїх же батьків ми діти?

Дата публикации: 09.02.2019 08:50

              Прикро говорити про те, що не тільки керівництво обласної державної адміністрації не переймається питанням відзначення в наші області 75-річчя визволення Миколаївщини та України від фашистських загарбників, а й обласна рада також…

             На позачерговій сесії обласної ради 05.02.2019 року, мною було запропоновано включити до порядку денного депутатський запит про відзначення цих знаменних дат в історії нашої області, держави. З великою надією на те, що депутати підтримають дане питання та буде прийнято окреме рішення обласної ради, яким ми зобов’яжемо обласну державну адміністрацію і заходи відпрацювати, і кошти з обласного бюджету на їх реалізацію  виділити.

            Проте не так сталося… Заступник голови ОДА Бонь В.В. «заспокоїв» депутатів, що все буде добре – не потрібні ніякі  рішення сесії обласної ради …

              В обласному бюджеті, як зазначив Бонь В.В.,  – «…все передбачено...».

          Дійсно в бюджеті Миколаївської області обласному управлінню культури Миколаївською ОДА передбачено 1130,2 тис. гривень на проведення загальнодержавних свят. Цих свят – в вищеозначеному рішенні сесії - я нарахувала 29. А саме, це і День Соборності, День українського добровольця, 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр., Міжнародний день волонтера та багато інших… І серед них, через кому – 75-річчя визволення Миколаївської області , ще далі – дослівно: «…річниця визволення України від фашистських загарбників…».

            До того ж, якщо поділити загальну суму виділених коштів на організацію проведення всіх цих заходів – 1130,2 тис. гривень на 29 , отримаємо в середньому аж по 39 тис. гривень на відзначення одного свята!

             Вважаю ці факти – зведення  знаменної історичної події – 75-річчя визволення Миколаївщини та України від фашистських загарбників у непомітну площину, –  проявом елементарного небажання нинішньої влади широко донести до молодого покоління, населення області героїчний подвиг нашого народу…

             На жаль, нинішньою владою все робиться для того, щоб перекрутити, завуалювати, переписати історію…

            Тому й не дивно, що з огляду на всю цю ситуацію Миколаївська обласна рада ветеранів вимушена «ходити по світу» та збирати бодай якісь кошти, щоб хоча б якось на більш-менш пристойному рівні відзначити ці визначні ювілейні дати.

             Дуже прикро, що на останній сесії багато депутатів обласної ради почули Боня В.В., а не почули голосу своєї совісті, так швидко забули якою ціною їх діди-прадіди здобували Велику Перемогу, відбудовували нашу область.

              І до слова ми ще нічого нового, значимого в нашій області не побудували, а лише користуємося тим, що вони – наші діди і прадіди - нам залишили…

             Соромно перед нашими ветеранами, учасниками бойових дій, жителями області, що депутати обласної ради не підтримали проект рішення про відзначення 75-річчя визволення Миколаївщини та України від фашистських загарбників.

              При необхідних для прийняття рішення сесії обласної ради 33 голосів – за даний запит проголосувало лише 31депутат! 18 депутатів обласної ради не голосували взагалі, тобто не підтримали даний проект рішення. Це депутати з фракцій: Блок Петра Порошенка – 11, Відродження – 3, Укроп – 3, Наш край – 1.

              Висновки робіть самі.

              Тому й виникає велике питання: так чиїх же батьків ми діти?

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Татьяна Демченко

Блоги автора: