times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 3446

Заявление партии ГП о незаконности и непрозрачности

Дата публикации: 14.05.2019 21:12

ЗАЯВА

Миколаївської обласної організації партії «Громадянська позиція»

щодо незаконності та непрозорості дій керівництва

 обласної ради Миколаївської області

           

            Не зважаючи на результати виборів Президента України 21 квітня 2019р., залишки збанкрутілої влади  Порошенка на місцях намагаються продовжувати свої дїї щодо незаконного та непрозорого розподілу коштів бюджету (тобто коштів платників податків). 

 

Так проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2019р.», всупереч ч.3 ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» оприлюднено 10.05.19р. за 6, а не за 20 днів до позачергової сесії скликаної на 16.05.2019р.

 

Цинічними, в останні дні перед звільненням, є спроби  керівництва  Миколаївської облдержадміністрації та керівництва обласної ради від партії Порошенка «протягнути» рішення обласної ради про внесення змін до обласного бюджету яким перерозподіл субвенцій з державного бюджету, передається від обласної ради чиновникам облдержадміністрації, а право вносити зміни до розпису бюджету на 2019р. надається департаменту фінансів ОДА.  Тобто з прозорого процесу, яким є прийняття рішень обласної ради (з попереднім оприлюдненням проектів рішень) право перерозподіляти кошти бюджету перетворюється на непрозорий та кулуарний процес що здійснюється чиновниками облдержадміністрації .

 

П.7.7 запропонованого проекту рішення, залишки керівництва обласної державної адміністрації, призначене Порошенком,  пропонують  зменшити на 40 мільйонів гривень  допомогу малозабезпеченим сім’ям,  допомогу особам з інвалідністю, тимчасову державну допомогу дітям та іншим найбільш незахищеним громадянам, натомість пропонують підтримати збитковий миколаївський аеропорт що постійно перебуває в епіцентрі корупційних скандалів. 

 

Це відбувається на тлі чисельних скандалів до яких причетна обласна рада  і ОДА – це і фактичне знищення кінотеатру «Іскра»,  нездатність обласної ради та ОДА до травня місяця  розподілити субвенцію 2019р.  на програму «Нова українська школа», відсутності звіту керівництва обласної ради тощо.

 

В разі прийняття обласною радою рішення про зменшення допомоги малозабезпеченим верствам населення, про передачу права перерозподілу коштів платників податків чиновникам облдержадміністрації, керівництво якої буде звільнено за лічені дні, юристи обласної організації партії «Громадянська позиція» звернуться до суду для скасування рішень обласної ради та до НАБУ щодо притягнення керівництва обласної ради до кримінальної відповідальності за ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем».

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Максим Коваль

Адвокат, председатель Союза юристов Николаевщины, директор юридической компании "ОперЮрПом"

Блоги автора: