times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5711

Політичне об'єднання "Сила людей" в Миколаєві

Дата публикации: 29.07.2014 18:44
 

Представники Об"єднання "Авангард", завжди брали активну участь у громадсько-політичному житті держави,  як на місцевому так і на всеукраїнському рівні. 


Ми болісно сприймаємо сьогоднішню ситуацію в країні і намагаємось як і вся небайдужа громадськість, подолати  кризу в суспільстві.  І для цього, ми  рухаємось,  не зупиняючись  ні на крок.

Весь цей час  ми діяли як неурядова громадська сила, але, перед нами сьогодні відкрились інші горизонти,  які повинні дати нам змогу  краще реалізувати наш потенціал,  а це – рівень політичної сили. Тому, ми заявляємо про відкриття на теренах Миколаївщини,  осередку політичної партії «Сила людей».

За спільною згодою з центральним керівництвом,  ми вирішили діяти разом.  

«Сила людей» це -  молода політична сила, яка бажає змін в суспільстві і веде на вибори і у владу нову генерацію політиків, заради того,  щоб закласти в суспільстві довгоочікувані та невідкладні зміни.  

Другий фронт це -  політика і влада, де закладається благополуччя і лад в країні. Віримо у нашу перемогу, переконані,  що майбутнє за  новим поколінням політиків.

 

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!