times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6245

"СИЛА ЛЮДЕЙ" заява прес-служби

Дата публикации: 18.08.2014 16:58

                                                       

 Прес-служба МО «СИЛА ЛЮДЕЙ"
 Звернення до ЗМІ.                                                                                                                                                                                                                                                            
Нещодавно, в Миколаєві відбулись установчі збори Миколаївського осередку  політичної партї "Сила людей".   Оновні питання які обговорювались, підготовка партії до виборчого процесу, створення партійних  структур, формування керівного складу та економічного блоку організації. 

Окрім того, на зборах було обрано керівника Миколаївського осередку,  ним став громадський діяч - Олександр Портнов.   В своєму виступі Олександр наголосив, що партія набирає сили і ставить перед собою великі задачі,  саме для цього, вона формує генерацію політиків нового покоління, проводить з ними системні навчання в регіонах,  що лише підкреслює її демократичність. 

Новообраний керівник,  також наголосив, що серед важливих умов вступу до організації,  є незамараність в корупції,  відсутність судимості, дисципліна та щомісячна сплата партійних внесків.   
Також він додав, що партія "Сила людей" є  партійною структурою відкритого типу,  з відкритими зборами і з"їздами, та без диктатури в середені організації. 

«Сила людей» це -  молода політична організація, яка бажає змін в суспільстві і веде на вибори і у владу нову генерацію політиків, заради того  щоб закласти в суспільстві довгоочікувані та невідкладні реформи.   
Прес-служба МГО «Сила людей"

м. Миколаїв. 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!