times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 12058

Первомайськ занурюють в 90-ті !!!

Дата публикации: 27.03.2019 22:30

В одній із минулих публікацій, мова зайшла про напад на життя і власність депутата Барського та його жінки. І ось подробиці.


25-го березня близько 10 години вечора, мешканці по вулиці Театральній відчули стійкий запах газу, він був настільки їдкий і сильний, що його відчули мешканці як дома номер 3, так і мешканці будинку навпроти (де розташований м-н "ЄВА").

"Я відчула цей їдкий запах газу-розповідає одна з мешканців, і відразу ж набрала службу газу, на що мені відповіли що я не перша і за версією служби, нібито джерело запаху знаходиться на" Дерибасівському ринку "(відчуваєте відстань)! Стійкий запах газу стояв аж до ранку,що підтвердив інший мешканець дому,який проходив мимо "Мяско" біля 8-ї години.

Газова служба прибула на місце тільки о 9-ї ранку і встановила що запах газу виходить з магазину "мяско", хоча там немає ні природного ні скрапленого газу.

Як далі встановили працівники поліції,що прибули на місце подій, газ був запущений в приміщення магазину крізь щілину, виконану між дверима та стінкой.Сам балон з якого газ надходив в приміщення, був поміщений в сміттєву урну яка стоїть поруч, що б менше привертати увагу, поки газ не спустошить балон.Розрахунок організаторів теракту був простий, під час відкриття магазину, спрацює іскра (навіть з банального включення освітлення вимикачем) і все злетить у повітря!

А тепер уявіть скільки людей могло постраждати, крім депутата і його дружини, це і працівники магазину і покупці, мешканці будинку або просто люди які проходили повз !!!

Як вам таке?

Організатори цього кричущого замаху не збирались щадити нікого! Привіт 90-ті!
Сподіваємося що замовники і виконавці будуть знайдені та відповідатимуть за таке сповна!
Далі буде...

 

 

 

 

Источник.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Олег Бортников

Блоги автора: