times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 10760

До Первомайського відділу поліції завітали учні 9-11 класів

Дата публикации: 11.04.2019 10:25

У Первомайському відділі поліції співробітники кадрового підрозділу організували для школярів день відкритих дверей

До Первомайського відділу поліції завітали учні 9-11 класів міської гуманітарної гімназії. Старшокласників зустрів начальник кадрового підрозділу майор поліції Олександр Нетреба, який організував для учнів екскурсію по райвідділу та розповів їм про щоденну роботу правоохоронців на прикладах різних підрозділів відділу поліції.

У актовій залі на підлітків чекала лекція про те, як не стати жертвою злочину, та виставка спеціальних засобів, що знаходяться на озброєнні у правоохоронних органів. Після розповіді про збройне оснащення та нагадування основ безпеки, кожен школяр мав можливість приміряти бронежилети і каски, та потримати в руках спецзасоби.

 

Насамкінець зустрічі начальник кадрового підрозділу розказав майбутнім випускникам гімназії про переваги навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України та роздав їм відповідні інформаційні буклети з описом детальних умов вступу до вишів.

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївської області

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Олег Бортников

Блоги автора: