times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 8782

Нове обличчя серед кандидатів в нардепи по 132 округу: самовисуванець Віталій Гапонов

Дата публикации: 14.07.2019 23:34

Гапонов Віталій Олегович народився 1986 року в Луганську. В 2008 році закінчив Херсонський юридичний інститут внутрішніх справ, а вже у 2010 отримав другу вищу освіту у Харківському національному економічному університеті. Але на цьому навчальний процес для Віталія Олеговича не припинився. Впродовж 2012 по 2015 роки отримав третю вищу освіту за спеціальністю «Управління проектам» в Херсонському національному технологічному університеті, де по сьогодні є аспірантом.

Кар’єра розпочалась із самого низу, а саме з 2008 року з посади спеціаліста із зовнішньої реклами в комунальному підприємстві «Бюро естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради».

Здобувши досвіду та опанувавши ази перейшов до страхової сфери де працював від агента до власника агенції.

В 2011 році розпочалась нова сторінка у трудовій біографії, а саме робота в «ЕрстеБанк» в профілі економічної безпеки.

З вересня 2012 року працював радником заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації та проваджував у життя проект «Херсонщина – територія майбутнього». Цей досвід дав можливість зрозуміти як працює бюрократичний апарат та які недоліки необхідно змінювати.

З 2014 року переїхав із сім’єю на постійне поживання до Первомайську, де продовжився трудовий шлях вже у найбільшому агрохолдингу на території Євразії «УкрЛендФармінг». Цього ж року очолив Підгороднянську та Кам’яномостівську філію ПрАТ «Компанія Райз», які є бюджетоутворюючими підприємствами на території Первомайського району Миколаївщини.

У 2016 році очолив Чорнобаївську філію ПрАТ «Авангард», яке є частиною холдингу та найпотужнішою птахофабрикою півдня України. Завдяки досвіду та енергії Віталія Гапонова птахофабрика збільшила обсяги виробництва (більше 5 млн. голів птиці), підприємство отримало міжнародний сертифікат відповідності та повернулась на експортний ринок, де активно функціонує і нині. А це робочі місця, зарплати, поповнення бюджету району.

З 2018 року Віталій Гапонов – керівник двох елеваторів Первомайського району: ТОВ «АгроДистрибуція» та ТОВ «Агро Сервіс».

За час трудової шляху двічі входив до списку найкращих співробітників холдингу «УкрЛендФармінг» та відзначений нагородами державного та місцевого рівнів.

Крім освіти та роботи Віталій Гапонов зробив найбільше своє досягнення – разом із Віталіною створили сім’ю в якій виховують двох діток: Василиса та Олег.

 

Віталій ГАПОНОВ - молодий, енергійний, досвідчений, людяний та компетентний керівник!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Олег Бортников

Блоги автора: