times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 25253

Початок нової імперії чи крах існуючої. Земельна реформа

Дата публикации: 22.11.2019 10:02

 

Початок нової імперії чи крах існуючої. Земельна реформа 

 

Нарада у депутата верховної ради Максима Дирдіна з приводу земельної реформи

По всій Україні відбуваються збори фермерів, голів ОТГ,представників по земельним питанням з приводу законопроекту щодо земельної реформи.

Вчора в Миколаєві відбулася векторна нарада з представниками міністерства економіки під керівництвом Тараса Висоцького.

А сьогодні 21 листопада ми завітали на нараду з цього ж приводу до нашого народного депутата верховної ради Максима Дирдіна. Депутат  разом з фермерами обговорювали законопроекти, які були прийняті у першому читанні. На питання, які цікавлять фермерів,  надавалися відповіді, розглядалися доповнення та моменти, які треба допрацювати.

Максим оголосив, що 29 листопада у Миколаєві в облдержадміністрації буде проводитися форум з питань земельної реформи і супутніх законодавчих актів, які були прийняті у першому читанні і тих, які ще не були розглянуті, але теж будуть прийняті. Так що, якщо у когось є бажання задати питання безпосередньо представникам міністерства, поспілкуватися з представниками офісу президента або його радником з цих питань, всіх бажаючих народний депутат запрошує у Миколаїв.

Та це ще не все! По дорозі додому ми заїхали до заступника начальника відділу Первомайського району головного управління держгеокадастру у Миколаївській області Сиволапа Дениса Васильовича. Який розповів нам на який шмат землі і де саме має право кожна людина, а також які для цього потрібні документи. Тож слухайТЕ!

http://news.pervomaisk.net.ua

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Олег Бортников

Блоги автора: