times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6278

Про амністію сепаратистам і подвиги Авакова

Дата публикации: 19.10.2014 20:02
Арсен Аваков

Про те, що підписаний Президентом Закон про амністію сепаратистам вступив в силу, я узнала не з новин, а стоячи в наметі ВО «Свободи».


З самого ранку нас провокували «колеги» по намету з Опозиційного блоку – жертви політичного аборту партії Регіонів. Знайомі обличчя із зимового табору сепаратистів під Миколаївською ОДА, яких небайдужі миколаївці цієї ж зимою і розігнали разом з їхніми путінськими прапорами і планами на МНР. Ті ж самі тітушки на завданні, єдине, що у них змінилось – георгіївські стрічки вони вже не носять відкрито на одязі, а ховають під одягом, і як ексгібіціоністи, вражають жінок-агітаторів, зненацька розстібуючи курточки, а  там замість того, що у ексгібіціоністів  – георгіївська стрічка. Порівнюючи з георгіївською стрічкою краще було б те, що у ексгібіціоністів! По їх відверто переможному вигляду і наглій поведінці я здогадалась, що закон про амністію сепаратистам вступив в силу – велике досягнення лібералістичної влади. Шановний виборець, голосуй і далі за ліберастів, у нас же, крім Донбасу, є ще багато чого здавати  – Маріуполь, Ізюм, Бердянськ, Одеса, Херсон, Миколаїв, та і сепаратистів вистачає – є ще кого амністувати. Хоча Порошенко вже взяв з тебе, шановний виборець,  все, що хотів – в час європейських економічних санкцій проти Росії в Росії відновила свою роботу фабрика «Рошен». Це в обмін на особливий статус Лугандону?

Ясно, що сталі виборці «Свободи» не поведуться ні на Ляшка – вітчизняного Жириновського, ні на «Народний» Фронт з Аваковим. Особлива любов Авакова до націоналістів просто вражає, як і заслуги його перед Україною – не покарав жодного вбивцю Майдану, вбив Сашка Білого, не зупинив сепаратистську гідру в самому зародку і довів ситуацію до Лугандону, розформував батальйон «Шахтарськ» за мародерство! В батальйоні «Шахтарськ» воював наш побратим Олександр Грушевський, який дивом виповз з Іловайського котла і сказав, що після того, як «Шахтарськ» все те пройшов, все бачив і все зрозумів щодо причин і винуватців Іловайської трагедії, він став небезпечним свідком, і тепер в кращому випадку його розформують, а в гіршому доб’ють поодинці.

Так само Авакову треба здихатись і «Свободи», і він плідно працює в цьому напрямку. Я була під Верховною Радою 14 жовтня і бачила невідомих  хлопців в масках, але то були не свободівці. І коли вони несподівано зникли, то правоохоронці швидесенько пов’язали саме свободівців, наче все це було чітко сплановано, щоби дискредитувати саме «Свободу». Ось вам і Аваков з «Народного» фронту – вбивця Сашка Білого, розформувальщик «Шахтарська» і провокатор «Свободи». Голосуй і далі, шановний виборець, за ліберастів – за фабрику «Рошен» в Росії, за особливий статус Лугандону і за амністію сепаратистам. Амністія ж від «Свободи» одна – убий сепарата!  Помсти смерть великих Лицарів! «Свобода» для ліберастів – це не головний біль і навіть не геморой, це народний вирок! Зроби його своїм свідомим вибором! Голосуй за «Свободу»!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: