times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6730

Українська національна ідея - визволення!

Дата публикации: 27.10.2014 21:18

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Коли українофоби стверджують, що у нас нема української національної ідеї, вони брешуть. Українська національна ідея існує – це ідея Визволення. Вона формувалась століттями поневолення, окупації та відчайдушної боротьби за свободу і виживання Нації.


Нація – це мова і територія. Щоб знищити націю, треба знищити  мову нації і контролювати територію. Не німецько-фашистські, а російські окупанти завжди нищили українську мову, тобто нищили українську Націю. В 1720 році Петро І заборонив друкувати книжки українською мовою. В 1796-му – розпорядження  вилучити у населення України українські букварі, 1775 – закриття українських шкіл, 1862 – закриття українських недільних шкіл, 1863 – Валуєвський указ про заборону видання книжок українською мовою,  1876 – указ Олександра ІІ про заборону друку нот українських пісень, 1884 – закриття українських театрів,1908 – вся культура і освіта в Україні визнана урядом Росії шкідливою для Російської імперії, 1914 –  заборона української преси. 1938 – постанова про обов’язкове вивчення російської мови в Україні, 1983 – постанова про посилення вивчення російської мови і поділ класів на 2 групи – російської та української, 1989 – постанова про російську мову як офіційну загальнодержавну мову в Україні. Якщо і справді все одно якою мовою говорити, то чому стільки указів на знищення саме української?

В Росії єдина державна мова російська і для башкірів, і для каряків, і для удмуртів, і для мордви. Тобто, в російській імперії добре знають, що єдина мова – це  єдність нації. У них і удмурт – руській, а у нас і українець – не українець. Знищення нації – це знищення мови. Тому українська національна ідея – це Визволення Нації від російської окупації! І тому українську національну ідею не треба пояснювати, як того вимагають ідеологи-українофоби, бо наша ідея – це аксіома щасливого життя на СВОїй БОгом ДАній землі, це – Свобода.

Коли по всім екзит-полам «Свобода» проходила в парламент, по російським каналам сповістили, що «Свобода» в парламент не пройшла – ну, їм видніше, бо вони знають більше. До влади прийшли європейські, центристські, лібералістичні сили. Звичайно, українські націоналісти їм, як кістка в горлі. Бо українські націоналісти знову почнуть про відновлення історичної справедливості, про визнання ОУН УПА, про пантеон українських Героїв, про українську національну ідею – ідею національного визволення. Знову почнуть некультурно, не по-європейськи гамселить регіоналів з Опозиційного блоку, а вже порахували, що в Раді будуть 70 депутатів, які голосували за скандальний закон 16 січня.  Тобто, навіщо ліберастам в Раді націоналісти? Навіщо цей головняк? Тактично виборець повівся, але стратегічно ніхто і ніколи не відмінить український націоналізм, українську національну ідею – ідею національного визволення, велику і вічну ідею «Свободи». Здобули визволення від німецько-фашистських окупантів, здобудемо визволення і від російсько-фашистських! До визволення! До Перемоги!     

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: