times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6557

7 листопада – День пам’яті жертв комунізму

Дата публикации: 06.11.2014 18:50

Перший раз за останні 100 років у Раді не буде комуністів. Не буде і фракції «Свободи». А що їм там робити, як там нема комуністів? Цей анекдот відображає історичну роль політичної партії ВО «Свобода» у відстороненні комуністів від влади в Україні. Також вперше в Києві і в тисячах містах України 7 листопада комунякам не буде кому покласти свої криваві квіти – і тут ніхто сперечатись не буде, що  і тут без «Свободи» точно не обійшлось.

 

Злочини комуністичного режиму перед Україною безмірні і непокарані: знищення УНР, розстріл під Крутами, колективізація, три Голодомори, особливо 1932-1933 років. Тоді весь урожай до останньої зернини у селян забрали  і залишили їх на голодну смерть.  За свідченням Солженіцина в «Архипелазі-Гулаг»: «ведали раскулачиванием воры и пьяницы. На изобильной Полтавщине на полях и дорогах лежали неубранные трупы. В рощицы у станций нельзя было вступить – дурно от разлагающихся трупов, среди них и младенцев. На Кубани было едва ли не жутче. И трупы не будят нас встрепенуться?! И лучшие наши гуманисты, так отзывчивые к сегодняшним несправедливостям, в те годы только кивали одобрительно: всё правильно, так им и надо». Комуняки вдирались в селянські оселі, комори і грабували, забирали все, до останньої зернини, лишали дітей пухнути і вмирати з голоду. Чому ми рекетирів, бандитів, грабіжників і злочинців маємо називати якось по-інакшому, наприклад, комуністами, ніж рекетирами, бандитами, грабіжниками і злочинцями? Організаторами Голодомору-Геноциду в Україні були лідери компартії Сталін, Молотов, Каганович, Постишев, Косіор, Чубар, Хатаєвич.  За це їм поставили пам’ятники по всій Україні.

 

Якби злочини комунізму вчасно були  покарані і Комуністична партія заборонена в Україні, про що завжди волала «Свобода», зараз би в українському Донбасі не було б Лугандону, а якби послухались «Свободи» і замість автономії Криму зробили би їм там звичайну область, як Миколаївська, Херсонська, Одеська, то й досі була би Кримська область і не віддали би Крим.

 

Звичайно, тепер в парламенті будуть всі такі культурні, європейські, толерантні, куди там «Свободі»! Пам’ятаю, як Садовий в пику нам – нецивілізованим, нетолерантним, у відповідь на скасування Закону Ківалова-Колісниченка влаштував у Львові День руського язіка, в підтримку бєдних, угнєтьоних, мірних жителів Донецької і Луганської областей і показав  «Свободі» вищий пілотаж Європи й демократії!

 

Ну що ж, вітаємо виборців з їх вибором – тільки не прийшлось би електорату, що повівся, десь в майбутньому, як тому Андрію, тупо не стати перед питанням: Ну що, синку, помогла тобі твоя «Самопоміч»?    

 

 

 

6 листопада 2014 року                                              Грудініна Наталя Миколаївна,

                                                                                 42-92-73, 063-976-56-17,

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: