times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6351

З Днем Свободи і Гідності!

Дата публикации: 21.11.2014 15:08

21 листопада 2004 почався перший Майдан, Помаранчева революція. 21 листопада 2013 почався другий Майдан, Революція Гідності. 21 листопада 2014 року підводимо підсумки:


1. Українська Нація, українські чоловіки – кращі в світі. Шарль де Голль говорив: «Якби у мене була така Армія, як УПА, Франція не програла б». А хто по суті зараз воює за Україну? Воює УПА – Українська Повстанська Армія – добровольчі батальйони, які повстали ще Небесною Сотнею на Майдані, Сашки Білі, яких ще не всіх добив Аваков, Донецький аеропорт, який вже стільки разів наказували здати, а «Хрєн вам, а не Донецький аеропорт»! Якби не наша славна УПА, що тримається на волонтерах, як і в ті далекі славні часи, ми би давно вже були не тільки без Криму, але і без Донбасу. Як і в часи УПА, яку не визнавала і не визнає жодна влада в Україні, наших сучасних упівців забезпечує не держава, а український народ, волонтери. Народне повстання, народний опір зараз рятує Україну, незважаючи на всі бізнес-фактори Порошенків та антиукраїнську військову державну машину. Слава Повстанцям!

2. Вимоги Майдану не виконані. Вороги України, творці Лугандону, що голосували за Закони 16 січня, знову в парламенті. На чолі ЦВК той самий зовсім Охендовські, а сапомопічцям від Садового буде легше домовитись з Ківаловим, ніж зі «Свободою», бо коли «Свобода» ініціювала скасування Закону Ківалова-Колесніченка, то Садовий у Львові оголосив День руського язіка в солідарність з Лугандоном. Не притягнуті до кримінальної відповідальності судді, прокурори, причетні до репресивних вироків проти майданівців, не покарані беркутівці і менти, що били, вбивали, спалювали в крематоріях  – їм дозволено спокійненько втекти з України, і тепер  вони, бачте, недоступні в Криму і Росії. Де поділись тітушки, цілі бандформування, хоч один покараний?  Не вистачило політичної волі. А вбити Сашка Білого вистачило. Чи ми повинні Авакова за це, як Олександра Родіоновича Бородача, панять і прастіть? Чому дали втекти Януковичу? Чому дали втекти всім вбивцям Майдану? Теж забуть і прастіть? Чому не оголосили поза законом і не притягнули до кримінальної відповідальності всі сепаратистські формування, коли це можна було зробити? Чому правоохоронці тільки тупо дивились, як поступово, день за днем, на території українського Донбасу формується путінський Лугандон. Бо  Авакову не було на це часу, він був дуже зайнятий, він ганявся за бандеро-фашистами, він воював з націоналістами і вбивав Сашків Білих, бо націоналісти лякали Авакова більше, ніж сепаратисти.

Чому  регіонали в Миколаївській міськраді перефарбувались і далі бабло гребуть: Ігор Копєйка – голова адміністрації Центрального району, В’ячеслав Карцев – голова адміністрації Заводського району, Володимир Рижик – директор БТІ. Здається, що ніякого майдану і не було. Всі ці "уважаемые" люди відомі давно своїм прагненням до бабла при любій владі. 

Вчора якийсь політолог лякав: «Якщо в Україні буде третій Майдан, то це буде кінець Україні, просто  не буде більше такої держави». Може буде кінець тільки таким політологам, а Українській Державі буде тільки справжній початок. 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: