times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6465

Бути чи не бути Південно-Східному фронту?

Дата публикации: 24.11.2014 22:34

Стеллі Захаровій не подобається міністр молоді та спорту Булатов, мабуть тому, що коли Булатову вуха відрізали, Стеллі Захаровій подобався Янукович. Доньку Чечетова поставили головою люстраційного комітету Харьковської області, а чого вже не самого Чечетова? Харківський суд визнав незаконним розпорядження голови Харківської ОДА  Балути про демонтаж пам’ятника Леніну. В звичайній правовій державі таке судове рішення не викликало б жодних застережень, ну суд так вирішив і вирішив, йому видніше, але в Україні нема незалежного суду і нема незалежних суддів, тобто, якщо якийсь там харківський суддя іде проти лінії центральної Київської влади, то цей суддя знає, що робить, то за цим суддею стоїть сила, більша за центральну владу в Україні, стоїть Росія. Якби у цього судді не було залізної гарантії від Росії і проросійських харківських політиків, якби у нього не було залізних видів на майбутнє в Харкові і Харківській області, то ніколи в житті цей харківський суддя не пішов би на таке суперсміливе рішення. Значить, в Харкові центральна Київська влада, представлена головою ОДА Балутою, має набагато менше ваги і видів на майбутнє, ніж міська влада в обличчі Кернеса, тобто, доля Харкова вирішена на бік ХНР? Адже Росії потрібне розширення  меж Східного фронту. Бо зараз розрекламований в російських ЗМІ Південно-Східний фронт – це ноль Південних областей і з 4-х Східних – половинка Донецької і половинка Луганської. Розширити Лугандон за рахунок Дніпропетровська буде вкрай проблематично, а ось за рахунок Харкова цілком реально. Бачте, як голубі свої голови попіднімали? Децентралізація тільки на горизонті, а вже якийсь там рядовий  суддя приймає рішення на користь децентралізованої місцевої влади і плює на центральну. Що таке децентралізація?  Це – федералізація і кінець України. Зараз Україна тримається на тих ОДА, яких призначила центральна Київська влада, а якщо буде децентралізація, української влади на Сході і Півдні взагалі не стане. Он Тарас Кремінь складе повноваження в облраді, поїде собі в Київ, а наша доблєсна голуба облрада обере собі якогось тіпа Жука чи тіпа Дятлова і будуть вже чекати зустрічати хлібом-сіллю.

 

Така ж ситуація в Одесі –  чиновницький і міліцейський безпредєл, плювання на центральну Київську владу в прєдвкушенії децентралізації. Озброєнні сепаратисти захопили Одеський нафтопереробний завод, бо готуються зустрічати хлібом-сіллю російських братів біля пам’ятника Катерині, а російським братам для їх танків, градів, смерчів, ноннів, іскандерів потрібні солярка, бензин і прочіє паливно-мастильні матеріали.  Таким чином, ще до закону про децентралізацію доля Одеської народної республіки вже також вирішена?  Міліція не реагує, бо Аваков має професійну злість тільки на Правий сектор і прочих бандеро-фашистів, безпредєл сепаратистів його не надихає.  Та Одеська міліція і не слухає Авакова, бо вже і тепер  достатньо децентралізована. Місцева влада в Одесі проросійська, і хоч закон про децентралізацію ще не прийнятий, в Одесі і Харкові він вже діє. Переляк голубих депутатів давно пройшов, бо майже через рік після революційних подій не покараний жоден із тих, хто бив, катував, викрадав, відрізав вуха, спорював животи, розстрілював на Грушевського та Інститутській, не покараний жоден! Так бути чи не бути Південно-Східній народній республіці? Бути чи не бути Лугандону в Харкові, Одесі і Миколаєві?

 

 

 

24 листопада 2014 року                       Грудініна Наталя Миколаївна

                                                            42-92-73, 063-976-56-17 grudininann@ukr.net

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: