times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6083

Пам’яті Солов’я

Дата публикации: 03.01.2015 17:28

31 грудня напередодні Нового року ми поховали нашого бойового побратима, члена ВО «Свобода», багаторічного провідника Миколаївської обласної організації націоналістів-державників, полум’яного патріота, українця, борця, громадського діяча, активіста, просто хорошу людину – чесну, мужню, просту, лагідну, сентиментальну, добру, душевну, веселу, дотепну, справжнього чоловіка – уважного, благородного, надійного, вірного Друга, Сина України – Олександра Солов’я. 


Олександр Григорович Соловей народився 13 липня 1948 року в м.Миколаєві, мав вищу юридичну освіту – інженер-криміналіст. Після служби в армії працював радіо-механіком на підприємствах енергетики та будівництва Миколаївщини, брав участь у будівництві МГЗ, з 1980 по 1995 працював криміналістом у  МВС, в 1996-му написав заяву і вступив до Миколаївського відділення ОУН державників, а з 2000 року її очолив. Балотувався в депутати Миколаївської міської ради в окрузі № 89 від «Нашої України» Віктора Ющенка. В газеті «Причерноморье» від 19 жовтня 2005 року в репортажі «Останній з могікан» здивований журналіст розповів, як вранці 15 жовтня в центрі міста біля часовні Святого Миколая стояв чоловік з прапором ОУН, як один у полі воїн – протестував таким чином проти мітингу КПУ та «Союзу совєцьких офіцерів». Журналіст був вражений мужністю цього одинака, адже комуняки та совєцькі офіцери були недалеко і могли його побити, покалічити, але у висновках журналіста була і помилка: «Так, небагато залишилось у нас таких людей». Як він помилявся! Майдан і теперішня війна за Україну показала, як насправді багато у нас таких людей, і що вся Українська Нація така – Нація Борців, Вояків  і Повстанців! І що все життя, вся Боротьба Солов’я по краплі були недаремними, всі його зусилля, і тепер ми прийняли естафету, повстали, відстояли і відстоїмо! І прапор Солов’я тепер в надійних руках. 

Він все робив, як міг, щоб наближати свідомість своїх земляків до сьогоднішніх реалій. Закінчити своє слово про нього я хочу словами з його виступу 28 серпня 2001 року перед членами ОУН: «Кров мільйонів українських Героїв мусить бути відплаченою. Війна, що почалась багато десятиліть тому, продовжується. Не змінилося бажання ворогів нас знищити і наше бажання перемогти. То ж, до Перемоги!». Разом з Тобою, дорогий наш Друже і Побратиме! Твоя справа не пропала, не загинула. Вся країна тепер – твої побратими, продовжувачі твоєї справи. Вся країна тепер – на передовій за твої ідеали. Ти жив і боровся, і життя твоє, що поклав на вівтар боротьби, пройшло недаремно. Ми нікому не віддамо твоєї і нашої тепер Справи – Єдиної Самостійної Соборної України.

Бог і Україна понад усе! Слава Україні!        

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: