times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 7150

Як директор Миколаївського лісгоспу дичину любить

Дата публикации: 22.01.2015 00:03

Кожна організація, яка  має в користуванні мисливські угіддя, щорічно проводить в них облік мисливських тварин і за результатами обліку формує норми відстрілу всіх видів тварин на території господарства. Ці норми відстрілу, щоб не допустити знищення тварин, згідно вимог законодавства, узгоджуються з Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Миколаївською облдержадміністрацією.


Окрім того, турбуючись про мисливських тварин, Держава вимагає здійснювати полювання не на всій території господарства, а тільки на 80%, а інші 20% виводяться з господарювання під т.з. відтворювальні ділянки де полювання забороняється і де звірі та птахи можуть спокійно розмножуватись.

Але знаходяться такі «любителі природи», яким байдуже чи будуть в наших степах бігати зайці чи жити куріпки з фазанами. Вони, користуючись тим, що самі за собою здійснюють контроль, роблять розрахунки на всю площу господарства і тим самим завищують норми відстрілу, наносячи значні збитки мисливській фауні.

Одним з таких є директор Миколаївського лісгоспу Гордієнко. Позбавившись, завдяки підтримці таких же як він «правдолюбів», начальника управління Паламарюка та залякавши «секторами» виконуючого обов’язки Гурка А.А. він вирішив, що може творити, що йому заманеться. Не зважаючи ні на Закони Держави Україна ні на думку простих людей. Але простого перебільшення норм добування тварин йому виявилося мало. Порушуючи договір між управлінням, як спеціально уповноваженим органом у галузі ведення мисливського господарства, та лісгоспом, як користувачем мисливських угідь, Гордієнко надав команду єгерям видавати відстрільні картки на зайців, куріпок та фазанів без реєстрації їх в управлінні. Тобто, нехтуючи вимогами закону і безконтрольно, за принципом, продавай досхочу. Скільки за такою схемою знищено тварин один бог знає (копії таких відстрільних карток приведені нижче). Вважаємо, що і природоохоронна прокуратура області і екологічна інспекція повинні розібратися в цьому питанні і притягнути до відповідальності такого «любителя» дичини та стягнути з порушника збитки завдані Державі, а полювання в угіддях Миколаївського лісгоспу заборонити.

Гордієнко не тільки порушує закон сам. Але й «кришує» таких же як він. Таким є його «сподвижник» по боротьбі з Паламарюком директор мисливського господарства «Кірьяківське» Сергій Калашніков, який знищує в своїх мисливських угіддях кабанів десятками і без усіляких ліцензій. Один добутий незаконно кабан «важить» 20000 гривень. Саме в таку суму Держава оцінила збитки по незаконному добуванню цієї тварини. Тобто на Калашнікові «висять» вже мільйони гривень збитків, завданих Державі. Саме тому він сьогодні бігає по владних кабінетах і агітує призначити друга Гордієнко начальником управління лісового та мисливського господарства. Бо знає, що якщо на посаду повернеться Паламарюк прийдеться відповідати перед законом і в суді, а не за правилами вуличних зібрань.

У зв’язку з вище викладеним, є запитання і до Голови Держлісагентства України. Як може зоставатися на посаді директора лісгоспу людина, яка творить беззаконня? І не тільки зі знищенням тварин, а і з рубками дубів в урочищах лісгоспу.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Кирилл Соловецкий

Блоги автора: