times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6448

До Дня Героїв Крут

Дата публикации: 28.01.2015 20:40

Війна радянської Росії проти Української Народної Республіки почалась в грудні 1917-го. Маніфестом до українського народу Ленін дав зрозуміти, що Росія не змириться з існуванням незалежної України. На схід пішла навала Антонова-Овсієнка, на Київ – 6-тисячне військо Михайла Муравйова, московські і петроградські червоногвардійці та матроси Балтійського флоту. Чого їм вдома не сиділось? Чого вони вирішили, що мають право вбивати інший народ для своєї революції? Виходить, що експорт демократії з Америки – це погано, а експорт російської революції на штиках московської матросні – це нормально? Все нормально для московського окупанта, щоб знищити українця. 


Єдиною активною мілітарною силою стала наша українська інтелігентна  молодь. 5 січня 1918 року на зборах студентів українських вишів було ухвалено створення студентських загонів опору. В київських газетах було надруковано звернення: «Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла Україну російсько-більшовицька грабіжницька орда. За всяку ціну спини цей похід! Пам’ятай, українець, в цей час злочинно бути байдужим!».

29 січня 1918 року на залізничній станції Бахмач поблизу селища Крути за 130 км від Києва відбувся бій. Українські студенти захищали підступи до столиці  від російсько-фашистських загарбників.    600 юних вояків були готові до зустрічі 6 тисяч окупантів, і так, заради нашої державності вони вступили в нерівний бій,  і кожен в цьому бою став Героєм. Через 5 годин все було скінчено. Ще живих добили штиками. Може у вас виникне питання, а чому Київ захищали самостворені ініціативні студентські загони, а не професійна Армія УНР? А вона зрадила і віддала Київ без бою.

Пройшло 97 років, все повторюється: російський окупант знову прийшов на нашу землю, щоб нас знищити, щоб перебити всіх майданівців, українських патріотів, націоналістів, для яких Україна – понад усе! Дивним чином це збіглося з побажанням нової влади, адже вона першою справою вбила не сепарів в Донецьку, а Сашка Білого на Західній. Путін затіяв цю війну, щоб придушити ОУН-УПівську Україну, українську Націю Нескорених, щоб залишилась тільки гнила Європа, яку легко поставити на коліна, та далека Америка, з якою російський ведмідь завжди домовлявся і завжди домовиться. Єдина духовна мілітарна сила в світі, яка є реальною загрозою для російського імперського божевілля – це Нескорена Українська Нація. Пам’ятай, українець, доки не здохне Путін і не розвалиться Російська імперія, нам спокою не буде. І справа не в тому, що вона путінська, справа в тому, що вона російська! Російська імперія завжди знищувала Україну: і при Петрі Романові, і при Катерині Великій, і при Леніні, і при Сталіні, і при Брежневі, і при Путіні, і так було і буде завжди, доки існує Росія. Головний російський «опозиціонер» гаспадін Навальний вже недвозначно висловився на майбутнє, що Крим – це Росія, і Україні з цим треба змиритись.

Доки існує Росія – «Украины нет», щоб існувала Україна, треба знищити Росію! Думай про велике, український націоналіст, не зважай на жидівську владу і на її «Рошен» в Липецьку, і на її переймання Голокостом більше, ніж Дебальцівським котлом. Пам’ятай, що кожна імперія падала і впаде, жодна імперія не вічна – вічні тільки безсмертні нації. Смерть російській імперії! Слава безсмертній Українській Нації!

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: