times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6830

Чи варто виливати переляк шовіністу Машкіну?

Дата публикации: 04.02.2015 20:34
Николай Машкин

На початку березня 2011 року Нікалай Машкін написав статтю «Бойся равнодушных», в ній він висловив своє настільки сильне переживання щодо активізації ВО «Свобода» в місті Миколаєві і Миколаївській області, бо його астрал, який знаходиться не як в усіх людей в грудях, а десь ззаду понижче, вже відчував своє майбутнє,  що я не втрималась і написала тоді йому в його голубу сепарську  пику свою статтю, вважаю її сьогодні достатньо актуальною, щоб подати Вам її знову:


До Дня 5 березня, або чи варто виливати переляк шовіністу Машкіну

Регіон йому, бачте, не свободівський. Хіба українці тільки на Галичині? А решту, на Сході і Півдні, думаєте, всіх винищили?

5 березня 1950 року НКВД-істи вбили Романа Шухевича – командира Української Повстанської Армії. 5 березня 1953 року здох Сталін – кат українського народу, і Анна Ахматова відтоді завжди святкувала цей день. Партія Регіонів однією рукою шанує Ахмєтову, а іншою – захищає Сталіна і катує електрошком його обидчиків.

І праві сподівання Європи, і Бог, і помста Неба за Шухевича, і цей знаменний переляк шовініста Машкіна – все віщує нам Перемогу. В Україні зріє революційна ситуація, яка змусить авангард української Нації перейти до рішучих дій для повалення режиму Януковича. Це Машкіну революція на кой, а дрібному і середньому бізнесу, пенсіонерам на 780 грн., всім нам – не на кой. Равнодушниє не завадять, навіть якщо раптово почнуть проявляти дива громадянської активності і поскочуть в бій з фашиствующими нацистами, як Машкін називає свободівців, українців, просто невдоволених людей режимом Януковича і людей, здатних до опору,  бо цих самих фашиствующих нацистів, тобто, невдоволених антинародним режимом, з кожним днем буде більше, і як то кажуть, всіх не перестріляєш. Тому мені нічим вилити істеричний переляк Машкіна – народний опір справді зріє, і він буде переможний. Тільки Машкіну не треба так хвилюватись, якщо він, звичайно, визнає державу Україну на всій її території включно з Миколаєвом, якщо він  не буде називати українців фашиствующими нацистами тільки за те, що вони українці, якщо не буде вважати ознакою фашиствующого нацизму українську мову.

І чого це – саме ваша земля? А чого не моя? На цій землі в селі Ганнівка Новобузького району Миколаївської області народився мій батько, фашиствующий нацист, Дубовий Микола Максимович. Там же народився і його батько, фашиствующий нацист, Дубовий Максим Максимович, і всі їх батьки – діди, прадіди, всі Дубові Максими від самого Максима Дуба, теж всі виключно фашиствующіє нацисти, бо народжувались і вмирали українцями, говорили українською мовою і були поховані в цій, нашій, українській землі. Моя мати, Кравець Марія Василівна, теж фашиствующая нацистка, бо україномовна українка, народилась на цій же землі в селі Василівка Снігурівського району Миколаївської області. Там же народився і її батько Кравець Василь Свиридович, відповідно теж фашиствующий нацист, бо був  україномовним українцем. Таким чином, це земля мого батька, моєї матері, моїх дідів і прадідів, тобто, моя земля, гаспадін Машкін, і я її Вам – не віддам! Я за неї піду на смерть. А Ти підеш на смерть за Україну, українофоб Машкін? (ні, ти підеш в тюрму, як вонючий сепар, антидержавник, агент Кремля і ворог України, щоб іншим, подібним тобі,  неповадно було,  примітка 04.02.15).   Смерть окупантам і сепаратистам! Слава Україні!

         

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: