times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6752

Як запровадити у Миколаєві дієвий механізм врахування інтересів городян міськрадою?

Дата публикации: 17.03.2015 15:51
 

Цей та інші нагальні питання розвитку м. Миколаєва обговорять за круглим столом громадські активісти який проходитиме 19-го березня з 11.00 до 13.00 в ауд. 163 Миколаївського міськвиконкому (вул. Адміральська 20 м. Миколаїв). Програма круглого столу на тему «Громадські слухання як дієвий механізм громадської участі при вирішенні проблем розвитку міста Миколаєва» додається.


Нажаль, на останньої сесії Миколаївської міської ради 12-го березня в черговий раз не було затверджено Положення про громадські слухання в місті Миколаєві. Саме тому актуальним буде депутатам та ініціаторам прийняття нового положення почути один одного та сформувати консолідований проект рішення, що буде прийнятий на найближчої сесії міськради.

 

Незалежним, компетентним модератором круглго столу буде голова ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» (АССН), доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Крупник та заступник голови АССН Ганна Трепалюк. Одеські експерти презентують кращі практики нормативно-правового забезпечення та допоможуть зрозуміти рецепти дієвості громадських слухань для вирішення актуальних проблем розвитку м. Миколаєва.

 

Круглий стіл проходить в рамках проекту «Підтримка регіональних ресурсних центрів громадянської участі». Проект реалізує ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»за підтримкиФонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: