times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6343

Від Сашка Білого до Коломойського

Дата публикации: 24.03.2015 16:41

У Президента нема претензій до міністра Демчишина, який поставляє електроенергію в Кримський федеральний округ РФ, нема претензій до генералів, які умисно знищили в Іловайському котлі велику бойову частину Майдану, потім добивали Майдан в Дебальцевому і добивають кожного дня під час його перемир’я. Нема претензій до губернатора Харкова, де кожного дня теракт, де вперше за 24 роки Незалежності заборонили Шевченківську ходу, чого не було навіть при Януковичі. Нема претензій до губернатора Одеси, де кожного дня теракт, де підривають волонтерські центри, де вивели всі охоронні структури, здатні забезпечити порядок, за межі міста. Весь Миколаїв гуде, що в міськвиконком завезли російські триколори і готують в квітні здавати місто, що мери Миколаєва і Херсона вже домовились не чинити опір окупантам, щоб не постраждало мирне населення. В Миколаєві вже неможливо поставити намет «Свободи» під державним прапором – такий розгул сепаратизму, а у Президента до Миколаївської влади претензій нема, як і до Миколаївської бездіяльної СБУ.


Зате з’явились великі претензії до губернатора Дніпропетровщини, мабуть тому, що там ще не було жодного теракту? Чому очищення влади від бізнесу почали не з «Рошена» Порошенка і не з сепарських мільярдів Ахметова, який є батьком сепаратизму на Донбасі, а з Коломойського, який фінансує українську армію, українську територіальну оборону, українські добровольчі батальйони, що дає 10 тисяч за москаля?

 

 Порошенко заявив, що не буде у губернаторів в Україні кишенькових збройних сил. Сам має і кишенькове МВС на чолі з кишеньковим Аваковим, який швидко і професійно роззброює кого треба, і кишенькове СБУ з кишеньковим Наливайченком, який вже договорився до того, що ніби Дніпропетровське СБУ кришує бандитів, і кишенькових журналістів типу Найєма. А Коломойському, який має  збройні загони, що знищують сепарів і стоять на захисті Унітарності, не можна.  Любов Порошенка і Авакова до націоналістів давно відома, як відома і любов до Юлії Тимошенко, а саме її фінансував Коломойський. Відома любов до неї і Ющенка, саме тому той так і виперся останнім часом на всі телеканали. СБУ Наливайченка замість того, щоб наводити порядок в Харкові і Одесі, де патріотам вже неможливо на вулицю вийти, де кожного дня підривають офіси волонтерів, зайнялась «бандформуваннями» Дніпропетровщини, такими ж, як «бандформування»  Сашка Білого.

 

Юрій Бойко вимагає відставки Коломойського. А що, гаспадін Президент, зніми Коломойського і постав Бойка, а краще Ахметова? І Путін буде удовлєтворьон напередодні його весняно-літнього наступу на Україну.   Ти ж і раніше бравенько виконував умови Путіна – від політичного відсторонення «Свободи» до фізичного знищення радикального націоналізму в Західній Україні і відсторонення губернаторів, здатних самостійно боронити свою територію. В Харкові теракти, люди залякані, з Одеси терміново і швидко виводяться за межі міста всі охоронні структури, які забезпечували порядок. В Дніпропетровську міняють Коломойського на Бойка чи Ахметова, а в Миколаїв завозять російські триколори, цілком і повністю підготувались до зустрічі хлібом-сіллю дорогих гостей – Баришня вже лягли і просять!             

  

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: