times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6389

Здолаємо депресію - повернемо Україну!

Дата публикации: 25.03.2015 20:14

Була одна надійна область – Дніпропетровська, за яку не переймались, але напередодні весняно-літнього путінського наступу її послаблюють і оголюють. Аваков роззброює так звані «приватні охоронні структури», тобто добровольчі батальйони, які були готові на смерть стояти за Українську Дніпропетровщину. Навіщо це зробили і кому це вигідно? Майданівські добровольчі батальйони ще влітку минулого року успішно гнали сепарів до кордону з РФ, і у сепарських ватажків в телефонних розмовах між собою пішла істерика, що протримаються лише 2-3 тижні. І якщо б дозволили, то військовий Майдан так би і дотиснув сепарів, і кордон би відновив, і повернулись би в Київ і там би розібрались: чому не чіпають кіпрські офшори, Ахметова, який фінансує сепарів, чому так ніхто і не відповів за розстріл Небесної Сотні, чому генералітет бездарний і зрадницький і на кого працює?  Але чи вигідно це було владі? І ось, щоб військовий Майдан не повернувся в Київ і ні в чому не розбирався, і влаштували Іловайськ і Дебальцеве. Потім «мирний план», здача українських територій, «перемир’я-1», «перемир’я-2», а тепер вже і зовсім відвели важке озброєння і залишили наших бійців беззахисними перед градами-гіацинтами без прикриття, на вже точно вірну загибель. Українську Армію послаблюють і дискредитують: тиждень на всіх каналах мусували випадок в Костянтинівці, хоча про те, як і скільки передушили сепари на Донбасі в таких подробицях і з такою настирністю не показували. І тепер почали боротьбу з пияцтвом в Українській Армії. Виявляється, що це там найбільша проблема. Не застаріле озброєння, не генерали-зрадники, які організовують котли на знищення, не корупція і крадійство в підрозділах постачання, бо якби не волонтери, Армія би вже гола-боса з голоду попухла, а виявляється проблема в Армії одна – повальне пияцтво!

 

По всій Україні іде широкомасштабне роззброєння народних ополчень, самооборон, добровольчих батальйонів, «приватних охоронних структур» від «бандформувань» Сашка Білого до «бандформувань» Дніпропетровщини. В Миколаєві таких «бандформувань» нема, тому, мабуть, і триколори завезли, ну а тепер завезуть і в Дніпропетровськ. А після того, як в терміновому порядку вивели всі «приватні охоронні структури» з Одеси, послабили і підготували належним чином до сепарського шабашу 2 травня, щоб ніхто не завадив зустріти дорогих гостей хлібом-сіллю за сценарієм «Баришня лягли і просять!», – завезуть і в Одесу.  То на кого ж працює влада і чиї замовлення виконує? Тішитесь, що знищили весь Майдан? І гарну фішку собі придумали, що третій Майдан – це план Путіна, і хто буде квакать, той його виконує. А розгін і знесення Майдану в Києві (що не вдалося Януковичу, то вдалося Порошенку) – то не план Путіна? А парламентське і політичне відсторонення «Свободи» і замість Тягнибока кругом на каналах Ющенко, не план Путіна? А дискредитація і послаблення Української Армії, бездіяльність правоохоронних органів і СБУ, мовчазне споглядання за сепаратистськими настроями і випадами в Харкові і Миколаєві – не план Путіна? Ну, начувайтесь! Якщо вже вам стабільний Дніпропетровськ, який дає 10 тисяч за москаля, поперек горла став – дограєтесь! Не буде вам тоді ліпецького «Рошену», а буде вам третій Майдан і полетять всі ваші параші, яценюки і гройсмани на свою історичну батьківщину! А ми відвоюємо Україну, відновимо державний кордон і більше нікому не дозволимо над собою знущатись «мирними планами» і «перемир’ями»! І буде у нас Єдина Унітарна Україна без особливих статусів для бандюків-сепарів. Слава Майдану! Слава Україні!     

  

25 березня 2015 року                                                          Грудініна Наталя Миколаївна,  

                                                                                   063-976-56-17, 42-92-73, grudininann@ukr.net

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: