times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6786

Підводимо підсумки річної діяльності «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини»за 2014-15 роки!!!

Дата публикации: 31.03.2015 10:47

Третього квітня 2015 року (п’ятниця) у м. Вознесенську (Вознесенська міська рада, пл. Центральна , буд. 1) відбудеться  робоча зустріч на тему:«Представницька діяльність органів самоорганізації населення (ОСН) при вирішенні місцевих проблем»за підсумками роботи «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини» у 2014-15 роках (далі РЦ).


 

Програма робочої зустрічі передбачає:

По-перше , представлено досвід клієнтів РЦ з м. Вознесенська, м. Миколаєва м. Снігурівка з представництва прав городян та інтересів громад .

По-друге, обговорено актуальні питання створення та діяльності ОСН при виконанні власних представницьких повноважень в умовах реформ. Зокрема успішний досвід органів місцевого самоврядування м. Вознесенська та інших міст Миколаївської області з розвитку таких форм демократії участі  та безпосереднього народовладдя як ОСН, місцеві ініціативи громадські слухання, громадська ради.

Учасники заходу, оцінять результати річної діяльності та обговорять подальші плани діяльності РЦ з розвитку форм демократії у селах , селищах і містах Миколаївщини у 2015 -16 році.

Також експертами Фонду буде проведено консультація-тренінг з практичних питань створення та ресурсного забезпечення ефективної діяльності ОСН.

 

У робочої зустрічі візьмуть участь: вознесенський міський голова Сергій Луков, представники органів місцевого самоврядування, ОСНів, громадські експерти та активісти зі: м.Вознесенськ, м.Миколаїв, м.Снігурівка, м. Н.Одеса, м. Южноукраїнськ, м. Первомайськ та інших міст Миколаївськоїобласті.

Запрошуємо зацікавлену громадськість та ЗМІ взяти участь у заході!

 

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Тел/факс. (0512)  47-38-79  E-mail: fondnikol@gmail.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Покращення представницької діяльності органів самоорганізації населення» (ОСН) в селах і містах Миколаївщини» , що реалізував ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в партнерстві з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та при грантової  підтримці МФ «Відродження».

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: