times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6422

Хто їх убив?

Дата публикации: 20.03.2014 18:13

Підняли істерику за того гниду Пантелеймонова, якого трошки притовкли свободівці. Нічого, що під керівництвом цієї мразі зомбувалося населення України і виховувалось ціле покоління українофобів – ніззя. Нічого, що обіцяна люстрація, за яку поклала життя Небесна сотня, не відбулась – ніззя. Нічого, що покалічено і закатовано півтори тисячі майданівців, і жоден кат не покараний – ніззя. Серед тих, хто віддав своє життя за крісло Авакова було 17 свободівців, плюс один вже в Донецьку: Олександр Капінос, 1984 р.н., з с.Дунаїв Кременецького району Тернопільської області, член ВО «Свобода», загинув 18 лютого від гранати, яких начебто у «правоохоронців» не було.

Устим Голоднюк, 19 років, родом зі Збаража Тернопільської області, член ВО «Свобода», загинув 20 лютого від вогнепального поранення в голову, мабуть підстрелив якийсь побратим-фашист-нацист, бо у «правоохоронців» вогнепальної зброї не було.

Микола Дзявульський, 1958 р.н., вчитель географії та біології з м.Шепетівка Хмельницької області, член ВО «Свобода», вбитий 20 лютого снайперською кулею на вулиці Інститутській.

Сергій Бондарчук, 52 роки, голова Старокостянтинівської рай.п.о. ВО«Свобода», загинув 20 лютого від кулі снайпера.

Олег Ушневич, 31 рік, з м.Сколе Львівської області, член ВО «Свобода», загинув 20 лютого від кулі снайпера.

Василь Мойсей, 1992 р.н., з м.Луцька, член ВО «Свобода», загинув 20 лютого від вогнепального поранення.

Юрій Паращук, 1966 р.н., з м.Харків, член ВО «Свобода», загинув 20 лютого від снайперської кулі.

Сергій Дідич, 1969 р.н., голова Городенківської рай.п.о. ВО «Свобода» Івано-Франківської області, загинув 18 лютого під час протестних акцій проти злочинного режиму Януковича.    

Едуард Гриневич, 1985 р.н., з с.Деревок Любещівського району Волинської області, член ВО «Свобода», трагічно загинув 20 лютого на Майдані Незалежності.

Ігор Дмитрів, 1983 р.н., з м.Калуш Івано-Франківської області, член ВО«Свобода», трагічно загинув 20 лютого.

Іван Креман з м.Кременчук Полтавської області, член ВО «Свобода», вбитий 20 лютого.

Георгій Арутюнян з м.Рівне, член ВО «Свобода», вбитий 20 лютого.

Володимир Кульчицький, 1949 р.н., з м.Київ, член ВО «Свобода», загинув 18 лютого від вогнепальних поранень у серце та живіт.

Роман Точин, 1970 р.н., з м.Ходорів на Львівщині, член ВО «Свобода», загинув 20 лютого.

28 лютого після довгої боротьби за життя відійшов у вічність активіст ВО«Свобода» Владислав Зубенко з Харкова. Він отримав поранення від кулі калібром 5,45 (від АК-47) 20 лютого. Куля пройшла наскрізь, зачепивши печінку, нирку, легеню, нервові кінцівки хребта та пробила діафрагму. Куля випущена з вогнепальної зброї, якої у «правоохоронців» не було. Так хто їх всіх убив? Хто убив свободівця в Донецьку? І коли хоч один із вбивць буде покараний?   

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: