times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6411

Будинок профспілок Будинку профспілок різниця

Дата публикации: 01.05.2015 14:45
 

2 травня виповнюється рік погорільцям в Одесі.


Протистояння тоді  почалися ще 1 травня – в День міжнародної солідарності сепарів,  після традиційної демонстрації проросійських партій та організацій, коли  всі одеські сепари зібрались на Куликовому полі під червоними прапорами КПУ та російськими триколорами. 2 травня о 17.00 повинен був відбутися матч Прем’єр-ліги чемпіонату України з футболу між одеським «Чорноморцем» та харківським «Металістом».

 

Але фанати на цей раз об’єднались і пішли патріотичною ходою по вулицях міста, вигукуючи «Слава Україні!». Відомо, що на сепарів «Слава Україні!» діє, як часник на нечисту силу: спочатку їх корчить і трусить, а потім вони хапаються за ножі та автомати Калашникова. Тому вони напали на проукраїнську колонну і підстрелили нашого молодого патріота – зафіксована смерть від вогнепального поранення. Фанатам це не сподобалось і вони погнали вонючих сепарів, як зайців, у напрямку їхнього табору на Куликовому полі. Табір цей порвали, як тузик тряпку – погромили, потрощили, попалили їхні триколори і георгіївські стрічки. Сепари рятувались втечею в будинок їх профспілок. Забарикадувались там, розбіглись по поверхах і почали виглядати у вікна, корчить рожі і кидати зверху коктейлі Молотова.

 

Проукраїнським активістам це знову не сподобалось, тому вони перехоплювати ці коктейлі Молотова і кидали їх назад, звідки вони і прилетіли. Логічно виникла пожежа, в якій і згоріло біля 40 сепарів, з них 15 громадян РФ і 5 громадян Придністров’я.  Вони прийшли зробити з мирної Одеси Одеську Народну Республіку, загнати одеситів в підвали, як в Донецьку, а знайшли собі могилу, тобто, хто з мечем прийде, той від меча і здохне, і в Одесі, і в Миколаєві, звідки б не прийшли. Загальна кількість загиблих там була 48 осіб, 5 з них наших – вогнепальне поранення, тобто в них стріляли, і 43 сепари – згоріли і отруїлись чадним газом в своєму будинку профспілок. Це була спланована і проплачена російськими спецслужбами акція, метою якої було спровокувати вибух насильства та дестабілізувати ситуацію в південному регіоні України. Але не так склалося, як гадалося!     

 

Заради справедливості треба нагадати і про іншу пожежу в іншому Будинку профспілок – в ніч з 18 на 19 лютого в Києві. Лише вогонь, дим та паніка, скільки там згоріло – ніхто не знає. Винних немає, ніхто не покараний. Всі одеські сепари в їхньому будинку профспілок почесно поіменно пораховані – всі їхні Бражевські, Бежаницькі, Вареникіни, Каліни, Маркіни, Негбурови, Мішини, Полуляхи, Кушнарьови, Пікалови, Степанови, Костюхіни, Польові, Ломакіни, Кононови, Мільови, Щербініни, Лосинські, В’ячеславови та прочая кацапська шваль, а про наших в Майданному Будинку профспілок навіть загальне число згорілих заживо невідоме – чи то 50, чи 60, чи 80, чи біля 100. На третьому поверсі був медпункт, там було багато поранених майданівців, які не могли самостійно пересуватись, і вони згоріли. Хто здійснив підпал? Хто заживо спалив людей? Скільки? Чому ніхто не покараний? Документи знищені або вивезені. За рік нічого не змінилось в розслідуванні, тягнуть час, тягнуть волинку і розслідувати не хочуть! Зате навколо погорілих від своїх же коктейлів одеських сепарів крику на весь світ. Але ж вони отримали, що хотіли! А полізуть ще цього 2 травня – отримають ще! І не тільки в Одесі! Смерть сепарам! Вічне життя Безсмертній Українській Нації! Вічне життя Єдиній Україні!          

 

 

                                                                

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: