times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6429

9 травня - День перемоги російської брехні

Дата публикации: 07.05.2015 19:36

  Чому Радянський Союз, а тепер Росія так чіпляється за 9 травня, чому там це головне державне свято, чому це нав’язують нам? «Велика перемога» була і є для них реабілітацією радянської влади за вчинені жахливі злочини, легітимізацією влади і надавала їй необхідного героїчного ореолу. Для Путіна «велика перемога» - це відновлення російського впливу на пострадянському просторі, цьому слугує і їх кіно  у нас, і їхнє телебачення у нас – все в орбіті російського впливу. «Велика перемога» - це важливий інструмент відновлення геополітичного впливу Росії на Україну. Так сталося, що 9 травня фактично перетворилося в сепарське свято, може кому це і боляче, і неприємно, але це факт.  

 

Що зробила Росія і Червона Армія для України? В 1917-му напала на Українську Народну Республіку (УНР). В 1918-21 окупувала Самостійну Українську Державу, масово розстріляла українських військових, громадських діячів, інтелігенцію, священиків, кобзарів – все, як і зараз, крім кобзарів, бо кобзарів уже всіх розстріляли, і більше нема кого розстрілювати. В 1921-23 росіяни організовують в Україні перший Голодомор, грабують українських селян, а Червона Армія придушує селянські повстання. Тоді загинуло 2 млн. українців. 1932-33 – другий Голодомор, 10 млн. українців – майже все сільське населення в окупованій Україні. Тобто, Червона Армія ніколи не захищала українців! Червона Армія ніколи не звільняла Україну від окупантів, бо сама була окупаційною.    

 

1933-37 - спустошені від голоду села України заселяють переселенцями з Росії, логічно, що тепер вони запрошують до нас Путіна, рідна кров! 1937-41 – масові розстріли міського українського населення, політичні репресії. 1939 – окупація Росією Західної України, депортація 1,5 млн. українців-західняків до Сибіру. 1941 – Червона Армія при відступі руйнує всю інфраструктуру українських міст – наказ Сталіна № 0428 від 17.11.41. Все продовольство вивозять до Росії або знищують. 1944 – наказ Жукова та Берії № 007/42 від 22.07.44 про депортацію всіх українців з України! 1946-47 – організація третього Голодомору в Україні – 1 млн. українців.

 

Побутова декомунізація дається непросто навіть нормальним людям, не сепарам, але якщо вони не націоналісти. Вчора на ринку одна прихильниця з «Батьківщини», яка завжди брала газети «Свободи» на розповсюдження, здивувала мене піснею: «Утро красіт нєжним свєтом стєни дрєвнєго Крємля» -  в пику історичним Законам ВР  про декомунізацію від 9 квітня 2015 року. Легко і просто процес декомунізації йде тільки в українських націоналістів, бо ми все життя про це мріяли і на це працювали, а також у стійких антисовєтчиків, які хлібанули від комуністичного режиму по повній програмі. Кому це дається непросто, спробуйте подивитись на ситуацію не емоційно, а логічно: ніхто не відбирає у тебе «велику перемогу», славну історію, пам'ять про «подвиги отцов і дєдов» і т.д. і т.п.  Просто подивись на «свято 9 травня» очами українця, очами просто нормальної об’єктивної, освіченої, чесної і совісної людини, а також згадай Путіна і тисячі загиблих і скалічених кращих наших хлопців на Донбасі, цвіт нашої Нації. І заміни свято 9 травня, як це зробили в Європі і всьому цивілізованому світі, на 8 травня – День Пам’яті жертв Другої Світової війни. Якщо ти не сепар.                             

           

7 травня 2015 року                            Грудініна Наталя Миколаївна,  

                                                           42-92-73   063-976-56-17

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: