times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6306

Питання до Путіна і дружні поради претендентам

Дата публикации: 30.03.2014 21:32

А чи не утискають українців в Російській федерації на анексованих українських землях Белгородщини, Таганрога, Брянської, Курської, Воронежської, Ростовської,  Чернігівської областей, історично та етнічно українських землях, населення яких традиційно розмовляло українською мовою і на насильницьку русифікацію яких знадобилось декілька десятиріч?   Також на Кубані, Краснодарському краї, а також інших українських землях, остаточно анексованих до 1950 року?

Ми пропонуємо провести референдум на анексованих українських землях в Російській федерації, і за результатами референдуму ввести другу українську державну мову. Якщо ж на вищевказаних анексованих територіях більшість населення проголосує за відокремлення від Росії та входження до складу України,  вважати ці землі територією України. З метою забезпечення прав українців на території Російської федерації пропонуємо надати українській мові статус другої державної.

Чи достатня  на цих анексованих землях кількість українських шкіл? Чи дозволяють  там вільно користуватись  українською мовою в держустановах, в діловому судочинстві? Чи не мають там українці проблем з вживанням своєї рідної мови? Чи не вимушені вони часом послуговуватись не своєю рідною українською, а нерідною  російською? Чи достатня там кількість теле- і радіопередач українською мовою?

Раджу Януковичу більше не висовуватись: віддали тебе заміж за Путіна з більш, ніж гарним приданим – Криму не пожалкували, щоб від тебе здихатись,  сам розумієш, що таке добро, як ти, без гідного приданого ніхто не візьме, от сиди і не рипайся, а краще вмри для спокою українців!

Радимо Турчинову прибрати дрижаки з тіла і сказати прямо з трибуни Верховної Ради все, що думає про господіна Путіна та його руськоязичного населення на території єнакієвських областей України.

Кандидату в президенти Юлії Тимошенко не переходити на російську  з метою умаслення руськоязичного сегменту, бо проросійській електорат її за це більш, ніж «любить» – не полюбить, тільки втратить залишки свого.

Порошенку – стати націоналістом, бо так приємно ліпити і формувати з роз’єднаних представників українства єдину, велику, сильну, щасливу Націю –  справа гідна Президента.

Дмитру Ярошу – відкрито задекларувати свій націоналізм, розібратись з порядком і дисципліною в «Правому секторі» і вести кампанію чесно і відкрито, розповівши людям про всі проблеми у своїх стосунках з «Правим сектором» і про причини самовидвиженства.

Порада Тягнибоку– залишайся націоналістом! Вір у себе і свою Українську Націю! Доки у владі не будуть націоналісти, доти  українців на своїй Богом даній землі будуть цькувати, гнати, убивати, називати фашистами і неонацистами. Доки у владі не буде Президента-націоналіста, доти титульна Нація, українці на своїй Богом даній землі  будуть винними у всьому, і замість того, щоб жити, будуть все життя виправдовуватись, що ми – українці.  Тягнибок, так тримати! Вперед до Перемоги! Ти переможеш, бо ти – націоналіст, бо ти кращий. Ми переможемо, бо ми – українці, господарі на своїй Богом даній землі, бо з нами Бог і Україна. Слава Україні!           

 

       

30 березня 2014                            Грудініна Наталя Миколаївна,  

                                                      063-976-56-17, 42-92-73, grudininann@ukr.net

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: