times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5785

Війна влади з добровольчими батальйонами

Дата публикации: 21.06.2015 15:03

20 червня 2015 представники прокуратури здійснили обшук на базі батальйону «Торнадо», шукали приспособи для катувань в особистих речах бійців в присутності понятих і юриста. Ті з особистих речей, які їм нагадали прилади для катувань, або просто сподобались, що було покраще, вони примусово вилучали: гірі, гантелі, знаряддя для занять спортом. В 19.00 обшук був закінчений і складений протокол.

 

 Також 20 червня на базі під час подій були присутні журналісти каналу «1+1» та «Інтеру». В присутності представника батальйону «Торнадо» журналісти спускались в славнозвісне приміщення «підвалу для катувань», а насправді там розташована кочегарка, взимку для опалення.  Журналісти побачили піч, вугільну комору, а також ліжка двух бійців і велике зображення ікони Божої Матері Семистрельної. Наявності засобів для тортур журналісти не побачили.

 

На даний момент в батальйоні «Торнадо» присутній журналіст Олександр Ричков (https://www.facebook.com/rychkoff), він веде щоденник і фотографує наживо все, що відбувається.

 

Двоє  бійців батальйону «Торнадо» написали рапорт про звільнення і відразу потрапили в лапи генерала Науменка, де їм запропонували нову роботу, психологічно тиснули і добивались показів проти батальйону. Це закінчилось тим, що вони дали прес-конференцію, на якій розказали вигадану байку, що комбат батальйону примусово тримав бійців в батальйоні. Будь-яка спроба домовитись з ментами закінчується підставами та порушеннями домовленостей, тому бійці батальйону будуть домовлятись тільки в присутності журналістів та юристів, яким вони довіряють. Бійці батальйону бажають звільнення комбата з-під варти, зняття обвинувачень з всього батальйону та надання їм можливості захищати Україну від всіх видів сепаратизму, включаючи контрабанду і корупцію.

 

На даний час на території бази батальйону «Торнадо» присутній  генерал з центрального управління МВС України Гайдамака Володимир, сотник 33-ї сотні Майдана. Він являється гарантом того, що проти бійців батальйону не буде застосовано зброї.

 

До батальйону заїжджали хлопці з «Айдару», залишили своїх спостерігачів, пообіцяли заступитись за торнадівців у разі збройного конфлікту.

 

Люди Матіоса і генерала Науменка відступили і на території бази «Торнадо» їх не спостерігають.   

           

  21 червня 2015 року                         Грудініна Наталя Миколаївна, записано по телефону зі слів Піднебесного Володимира (098-204-26-11, 093-38-95-636), бійця батальйону «Торнадо».  

                                                               

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: