times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6523

До Дня Конституції

Дата публикации: 27.06.2015 17:04

Вітаю український народ з Днем Конституції! Це наш основний Закон, наша гордість, наша опора, наша надія на Державу, Самостійність, Незалежність, національне безсмертя. У нас гарна європейська  Конституція. Трохи страшно за неї у зв’язку із змінами щодо децентралізації, бо децентралізація –страшне слово для кожного патріота-українця, тим паче націоналіста. Слово «децентралізація» дуже схоже на огидне для кожного націоналіста слово «федералізація». Недаремно, навіть останнім часом націоналісти замість звичного «Смерть ворогам!» у відповідь на «Слава нації!» кажуть «Смерть федерації!», бо ясна річ, федерація – це загибель нації, і кожен націоналіст за централізацію! Кожного націоналіста лякає слово «децентралізація», Порошенка не лякає, бо він не націоналіст.  

 

Нормандська четвірка вимагає від України ще і демілітаризації, мало нам децентралізації. Тобто, здайте Широкине і Маріуполь, дайте особливий статус Донбасу, почешіть п’яти Путіну і поверніть звання президента Януковичу, ну і почешіть п’яти вже і Януковичу.

 

По всьому фронту активізуються бойовики, використовують важке озброєння, а у наших тільки автоматікі, тому зростають втрати. І в цей час продовжується моральне, політичне і військове знищення добровольчих батальйонів, наприклад, «Торнадо». Батальйон брав Лисичанськ, станицю Луганську, Попасну, затримували контрабандні потяги, і тоді наївно раділи, що їм за це дадуть по медальці. Комбат Онищенко збирався везти Наливайченку пакет документів про кришування контрабанди Луганською міліцією –  Наливайченка знімають, а Онищенка етапують під конвоєм в Харківське СІЗО. «Торнадо» оголошується збіговиськом ґвалтівників, збоченців та мародерів, і тепер є чим зайнятись  пліткаркам під час обідньої перерви – жінки жваво і дуже зацікавлено обговорюють, яким саме чином  торнадівці ґвалтують чоловіків. Хлопців роззброюють і терміново вивозять з місця дислокації в невідомому напрямку, щоб їм більше не повадно було зупиняти чужі контрабандні потяги, бо Москаль сам їм звик раду давати!  Боєць розформованого та знищеного «Торнадо» Володимир Піднебесний залишив по собі таке смс, відправлене з-під Попасного вночі 03.04.15: Я не вважаю себе героєм і досі сприймаю себе пересічною людиною, і що я роблю для вас, залишених в тилу, можете оцінити тільки ви. Моє життя покладене на Вівтар України, і я відчуваю Щастя.

 

Ми всі будемо спокійні за себе, за Державу та її основний Закон – Конституцію тільки тоді, коли у нас буде такий Президент, такі депутати і такі представники влади, які зможуть отак вночі з передової відіслати комусь таке смс:   Моє життя покладене на Вівтар України. Але попереду вибори, партія Регіонів – Опозиційний блок, «Відродження», Жуки, Іллюки, Дятлови готуються до реваншу, а ригоанал Мотуз Сергій Васильович, який возив на антимайдан   тітушок з Матвіївки, знову вже напередодні виборів роздає матвіївським дітям морозиво. А нове СБУ без Наливайченка вже ганяється по Матвіївці не за сепарами, як вчора, а за бійцями, що повернулись з АТО – шукають зброю.  Чи для сучасної влади найбільша небезпека   не від сепарів, а від людини зі зброєю – захисника Держави і Конституції?!

 

 

27 червня 2015 року                         Грудініна Наталя Миколаївна,

                                                         42-92-73, 063-976-56-17

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: