times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4740

Пам’яті Небесної Тисячі

Дата публикации: 29.08.2015 14:20

20 лютого 2014 року в Києві відбувся розстріл Небесної Сотні, 29 серпня під Іловайськом – розстріл Небесної Тисячі. Військова підмога ЗСУ спізнилась на 3 дні – рівно на стільки, щоб точно вже не було кого рятувати. Бо не рятувати збиралась влада під Іловайськом, а знищити добровольчі батальйони, радикальних патріотів-націоналістів. Адже відомо, що на той час під Іловайськом армії не було, були саме добровольчі батальйони – добровільні самоорганізовані загони, що пішли прямо з Майдану боронити східні кордони України від сепаратистів і росіян. Тоді їм був наказ здати зброю і відходити беззбройними, щоб уже напевне загинули, по «коридору», де їх  розстрілювали, як у тирі. Загальна кількість жертв під Іловайськом – біля тисячі, тобто, Небесна Тисяча. Сьогодні в річницю Іловайського розстрілу – День Пам’яті Небесної Тисячі. Вічна їм Пам’ять, Шана, Любов і Слава!

 

Після всього того Гелетея і Муженка не повісили самосудом на площі вниз головою, не розстріляли, не судили військовим, цивільним, публічним чи якимось іншим законним судом  і не посадили на довічне ув’язнення і  навіть не зірвали погони, не зняли з посад, не відібрали військового звання. Вони жодним чином не відповіли за Небесну Тисячу Іловайська, як досі ніхто  не відповів за Небесну Сотню. Гелетея просто перевели на іншу хорошу посаду, а в річницю Іловайського розстрілу він навіть дає телевізійні інтерв’ю і має нахабство виказувати свої версії. Мовляв, резерви у нас тоді були, але ми їх в Іловайськ не посилали, бо там же були добровольчі батальйони, а коли послали, то знали, коли це зробити – із гарантованим запізненням на три дні. Як вам це пояснення від Міністра оборони? А ось Президента воно влаштувало. Відомо, що сучасна ліберальна влада більше ненавидить націоналістів, ніж сепарів і росіян – з сепарами вона торгує, а від росіян отримує свої рошенівські прибутки. Гелетея хоч перевели на іншу посаду, а Муженка навіть і не переводили нікуди, так він і керує, так і координує надалі свої геніальні військові операції, так надалі і організовує наші «великі перемоги» на Сході України! Ніхто його не зняв з посади, бо ж так догодив Президенту, позбавив головного болю від західників-націоналістів! На Франківщині нема села, де би не загинуло 2-3 вояка під Іловайськом, де би 2-3 родини не залишились без сина чи батька. Чому Гелетей і Муженко не висять вниз головою на площі, а керують і навіть дають інтерв’ю? Бачте, у влади нема політичної волі. А на офшори воля є? На «Рошен» у Липецьку є? На російські банки по всій Україні, на торгівлю з агресором і окупантом? У них є політична воля тільки, щоб вбивати і знищувати націоналістів, щоб їм ніхто не завадив грабувати і знищувати Україну. Вони думають, що перебили і знищили вже достатньо, щоб почувати себе в Україні безпечно, щоб спокійно її розчленувати і послабити своєю децентралізацією і змінами до Конституції, щоб вже і Запорізька облрада вимагала собі особливого статусу. Перебили і знищили справді багато, але хай знають, що в Україні завжди знайдеться кому відповісти «Смерть ворогам!» на поклик «Слава Нації!». І найдеться скоро!                                    

 

29 серпня 2015                                              Грудініна Наталя Миколаївна                                                                       

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: