times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5040

Лавров замовляє музику, Аваков танцює

Дата публикации: 02.09.2015 14:24

Найшвидше без суда і слідства на події під Верховною Радою відреагували Лавров і Аваков, практично одночасно і абсолютно не змовляючись! 

 

Тепер ясно, чому влада досі не розслідувала розстріл Небесної Сотні. Ясно, чому попиляли ті дерева на Інститутській з пулями правоохоронців, які розстрілювали наших хлопців. Влада і не збиралась  розслідувати ці злочини, бо злочинами їх не вважала, бо ця влада – наступниця влади януковської і тому і для неї наші хлопці в балаклавах такі ж бандити і злочинці, як і для влади януковської.  Бо Порошенко з Аваковим ще з часів Майдану вважали злочинцями хлопців в балаклавах, а не тих, хто їх розстрілював. Бо як тоді, так і зараз, правоохоронці захищали і захищають систему, яка ненавидить націоналістів, нічого не помінялось. Вони завжди вважали нас бандитами, тому і не розслідували і не карали тих, хто нас розстрілював. ВО «Свобода» так довго добивалась розслідування вбивства Дмитра Чернявського в Донецьку під час сепарського шабашу, коли голову Донецької обласної партійної організації сепари зарізали, як свиню, прямо на очах ментів, а ті тільки дивились із задоволенням.

 

24 серпня біля пам’ятника Шевченку один сепар кидався на нас біля намету «Свободи»: «Вас еще не спалілі, не утопілі, не запрєтілі?» Ну і потім повний джентельменський набір  сепаратиста –  «фашисти, нацисти, терористи». А коли я його турнула від намету, він заскиглив і побіг жалітися і ховатися за ментів, мабуть, ще за майданівською звичкою,  коли   тітушки ховалися за спинами ментів. Тепер Порошенко поставив замість ментів Нацгвардію, щоби за їх спинами сховати Бойка,  Льовочкіна, Дятлова, Жуків-Іллюків  і державний конституційний переворот. Тепер він нагороджує загиблих нацгвардійців,  а навіщо туди саме їх ставив? В пику майданівцям, патріотам, свободівцям, мовляв, чхати я хотів на вас всіх, а Нацгвардія буде таки захищати і Опозиційний блок, і Бойка, і Льовочкіна, які сидять у Верховній Раді, як і тоді сиділи під час того кривавого Майдану.

 

Коли я не можу визначитись щодо якогось важливого закону, як наприклад, про зміни до Конституції, я завжди дивлюсь на голосування партії Регіонів. І коли Порошенко  зі своїм 25-м кадром мене вже майже переконав, що в змінах до Конституції насправді нічого страшного для цілісності України нема, я подивилась на табло голосування у Верховній Раді, у повному складі – Опозиційний блок, подивилась на сатанинський блиск задоволення в очах Бойка і Льовочкіна, – і зрозуміла, що Порошенко мене нає…обманув. Але не можна заважати Порошенку, бо не можна розхитувати, бо вже пора змиритись, що нас всіх круто нає…! Тобто, зміни до Конституції, особливий порядок місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях, децентралізація, федералізація, амністія бойовикам – це цяця,  а «Свобода» – це терористи. Так?                                         


2 вересня 2015                                              Грудініна Наталя Миколаївна                                                                       

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: