times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4601

Про війну влади з націоналістами та її наслідки

Дата публикации: 08.09.2015 19:38

  Війна Авакова з добровольчими батальйонами докотилась до «Січі». Коли я побачила після всіх цих «відродженців» нарешті наші білборди, то зрозуміла чому: «За мир на СВОїй БОгом ДАній землі» з портретами наших бійців Куцина, Кошулінського, Онопрієнка, Беліченка, Мовчанюка. Тому так і використали ситуацію 31 серпня, щоб наперед нейтралізувати «Січ». «Ми їм, як кістка в горлі» – це смс від бійця вже нейтралізованого, дискредитованого, розформованого та знищеного батальйону «Торнадо» Володимира Піднебесного про відносини влади та добровольчих батальйонів. Про наших бійців-свободівців він прислав таке смс: «Я бачив цього хлопця, він не винен. «Січ» добре показала себе у Слов’янську. Це цілком сфабрикована справа».

 

Я хочу звернутись до Президента. Ми не вороги Вам, націоналісти. Ви не націоналіст, Ви ліберал. Для націоналістів ліберал – це лібераст, але Ви не ображайтесь, будьте вищим за це, адже у нас є спільна любов до України, чи не так? Я пам’ятаю, як Ви все канючили Ющенку, що Вас Юля ображає, так дістали, що він таки Юлю зняв і поставив замість неї Єханурова. І знаєте де тепер Єхануров? Він разом з улюбленим мисливцем Януковича – Хомутинником збирається «Відроджувати» Україну, бачите, як негарно вийшло.

 

 Переступіть через ліберальний синдром несприйняття націоналістів, бо якщо Ви і надалі будете підтримувати війну Авакова з добровольчим національно-визвольним рухом, народ та історія просто відсторонить Вас                         від спільної визвольної боротьби за Націю і Державу. Зупиніть війну з націоналістами! Поміняйте Авакова на керівника-націоналіста і повірте, що питання визволення України від окупації та корупції вирішиться швидко та успішно.

 

Ваша війна з націоналізмом і націоналістами довела до того, що вже люди вважають Вас представником міжнародного сіонізму, який насправді хоче знищити Україну. Все частіше люди використовують лексику: жидівські ЗМІ, жидівська влада – всім пельки не позатуляєш, всіх націоналістів не пересаджаєш і не знищиш, хоч влаштуй ще з десяток Іловайських та Дебальцівських котлів!

 

Ви боїтесь Третього Майдану і тому знищуєте націоналістів та добровольчий національно-визвольний рух. Але не беріть на себе занадто багато, це Вам не вдасться, бо це неможливо зробити нікому: ні Леніну, ні Сталіну, ні Януковичу, ні Порошенку з усіма Аваковими разом взятими. Просто не робіть нічого з того, що веде до Третього Майдану, його і не буде, адже у війні з націоналістами Ви  програєте і доведете ситуацію до того, що у досягненні мети звільнення України народ України зможе обійтись і без Вас!                                         


8 вересня 2015               Грудініна Наталя Миколаївна  

                                       063-976-56-17, 42-92-73

                                        grudininann@ukr.net                    

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: