times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5788

Скільки коштує для миколаївців муніципальні послуги з озелення, вивозу померлих, енергозбереження та «миколаївський дворик» та інш?

Дата публикации: 21.09.2015 14:38

 

Як зробити людяним, прозорим та ефективним бюджет м. Миколаєва?

 

Відповідь на ці та інші питання запрошуємо обговорити представників громадськості, діючих та кандидатів на посади миколаївського міського голови/депутатів, державної фінансової інспекції у Миколаївської області та ЗМІ за круглим столом, що відбудеться 24 вересня 2015 р. з 11-00 -13-30 у конференц-залі бізнес центру Олександрівський (вул. Нікольська буд. 25 м. Миколаїв»). Початок реєстрації учасників круглого столу о 10-45.


Експерти та п’ять грантерів «Фонду розвитку міста Миколаєва», що об’єднались у «Партнерство за прозорі місцеві бюджети» презентують результати своїх моніторингових проектів, що реалізовано у сфері ефективності, людяності, прозорості витрат протягом 2015 року. Буде конструктивна розмова з напрацювання шляхів подолання перешкод та корупціогенних чинників, що у згаданих дослідженнях. А саме :

Фонду розвитку м. Миколаєва, що у здійснив оцінку ефективності виконання бюджетних програм у сфері ЖКГ за 2013 та 2014 р. та громадську антикорупційну експертизу «Програми реформування та розвитку ЖКГ у м. Миколаєві на 2015-19 роки». Дослідження «Доброчесні муніципальні послуги у ЖКГ м. Миколаєва» http://frgn.mk.ua/?p=7382,

- П’яти грантерів Фонду, що здійснили за кошти NED оцінку ефективності, прозорості та людяності витрат коштів бюджету м. Миколаєва у 2014 р. при наданні відповідних муніципальних послуг. А саме, буде представлено досвід:

1. Молодіжного фонду «Новий вибір», що здійснив оцінку ефективності та людяності витрат коштів бюджету на «Миколаївській дворик» у центральному районі міста;

2. ГО «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу», що здійснила оцінку ефективності та людяності витрат коштів бюджету на вивіз миколаївців що померли;

3. ГО «Асоціація юристів «Правозахзист» - послуги чиновників з озелення міста ;

4. ГО «Фонд ініціативного розвитку» - послуги чиновників з енергозбереження у місті ;

5. МОГО «Демократичний ал’янс», що здійснив оцінку прозорості витрат коштів бюджету при формування тарифів на пасажирські перевезення у м. Миколаєві.

Учасники круглого столу дадуть відповіді на згадані два питання та обговорять подальші спільні кроки на шляху до ефективного, «людяного» та прозорого бюджету м. Миколаєва.

Заявки на участь (П.І.Б, організація/посада, телефон) направляйте за адресою:

офіс ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»( вул.. Севастопольська 15, к 3., м. Миколаїв)

E-mail: fondnikol@gmail.com та тел./факс (0512) 47-38-79.

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

 

Круглий стіл здійснюється в рамках проекту Фонду розвитку м. Миколаєва» «Місцеві бюджети під контроль громадськості за підтримки NED (м. Вашингтон, США.

 

 

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: