times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5588

ПАТРІОТИЗМ ПСЕВДОПАТРІОТА – РЕАЛІЯ СУЧАСНОСТІ

Дата публикации: 28.09.2015 15:10
Константин Думенко

Вже з перших класів дітям прививають основи патріотизму, вчать бути гідними громадянами своєї країни та стояти на захисті її честі. І хоч кожна людина має власне поняття патріотизму, свої життєві принципи, і чинить так, як вважає за потрібне, проте у гуманному суспільстві існує об’єктивне розуміння патріотизму, як прояву моральності, честі, гідності та поваги до рідної землі.


Дуже прикро, що сьогодні серед нас є люди, які ховають свою ганебну ницість за маскою патріота. Яскравим прикладом такого героя сучасності є Думенко К. Б. – колишній декан миколаївської «аграрки», а сьогодні  - головний «укропівець» Миколаєва.

 

Здавалося б, «Укроп» та інші новоспечені партії та громадські об’єднання створені нині задля відродження нашої держави. Саме тому хотілося б бачити в їхніх лавах молодих, амбіційних, чесних та відважних людей, яким можна довірити країну. Але про яку чесність може йти мова, коли бачимо в «Укропі» активну діяльність здирника та псевдопатріота. Думенко К. Б. вже прославився своєю корупційною діяльністю та бюджетними махінаціями, за що і поплатився місцем декана факультету. Він  займався залякуванням та примусом викладачів позитивно оцінювати недостойних студентів, лобіюючи, таким чином, хабарництво у стінах університету, спонукав студентів на дачу хабаря, виманював гроші.

 

Сьогодні ця людина одягає вишиванку і, дотримуючись гасел партії «Укроп», кричить про захист України – мабуть вже забув, як тікав від військового комісаріату. У той час, коли наші хлопці, брати, батьки воювали за цілісність рідної землі, віддавали своє здоров’я та життя, пан Думенкопросто ігнорував ініціативи колективу МНАУ перерахувати кошти (одноденний заробіток) на допомогу зруйнованим школам у Луганській області. Просто не вкладається в голові, на яку підтримку населення розраховує цей «діяч».

 

Нині профкоми співробітників та студентів Миколаївського національного аграрного університету просто вмовляють лідера партії «Укроп» Геннадія Корбаназвернути увагу на «скромну» персону екс-декана та не засмічувати такими людьми новий політичний рух у нашій країні.

 

Думенко вирішив відреагувати на звернення профкомів, мабуть, правда очі коле.На його запитання, чи більше немає чим зайнятися профкомам університету, маємо чітку відповідь – Є! І саме цим вони займаються – вихованням патріотично налаштованої молоді, здатним адекватно реагувати на нікчемні провокації, відстоюванням справедливості та честі.

 

Де в чому погоджуюсь із Думенком: «кожен має займатися своєю справою! І тоді в нашій країні все буде дуже добре!». Миколаївський національний аграрний університет був, є, і буде провідним університетом півдня України. Усе це завдяки злагодженому та успішному колективу викладачів, активній студентській громаді. А от чи на своєму місці знаходяться «найсильніші політичні лідери» і чи своєю роботою вони займаються, викликає величезні сумніви! Тож, було б добре, якби лідер партії «Укроп» Геннадій Корбан дійсно звернув увагу на звернення профкомів університету, аби «крихке і невизначене майбутнє його партії не розлетілося, як скляні кришталики на гранітній основі» в Миколаєві.

 

Я ж звертаюся до адекватної, патріотично налаштованої ланки співвітчизників. Не даймо себе обдурити, бо гарні слова цієї людини українською мовою, гучні проукраїнські лозунги, вбрання у вишиванку – це не патріотизм, а ганебна «показуха», якій довіряти – зрадити самого себе!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!