times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5560

100 % об’єднаних територіальних громад Миколаївщини тепер має Статут!

Дата публикации: 23.12.2015 10:41

image23.12.15

 

Нещодавно, 21 грудня 2015 р. ІІІ  сесія першого  скликання Куцурбської об’єднаної територіальної громади одноголосно затвердила Статут.  «Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади». Після реєстрації в органах юстиції мешканці сіл Коцеруба та Іванівка разом матимуть дієвий механізм участі у місцевому самоврядуванні та представництва своїх прав і інтересів.


На запрошення сільського голови Інни Копійки та секретаря сільради Любові Федорової у  роботі т сесії взяли участь експерти Офісу реформ у Миколаївської області Таміла Бугаєнко і Олександра Ментель та голова правління ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», заступник голови правління ВГО «Асоціація сприяння саморганізації населення» Михайло Золотухін, що разом надають фахову підтримку формуванню та розвитку першій об’єднаній територіальній громаді Миколаївщині.

На Миколаївщині поки добровільно створено лише одна об’єднана територіальна громада  сіл Куцуруба та Іванівка, що у жовтні обрала свого  голову та депутатів місцевої ради. Також здійснено державну реєстрацію  органу місцевого самоврядування як юридичної особи публічного права, а Державна казначейська служба в Очаківському районі ії включила до Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів.

Тепер громада пройшла усі етапи задля можливості реалізувати права і обов`язки юридичної особи публічного права та  взяла на себе повну відповідальність за стан на своїй території, вирішення питань місцевого розвитку,  добробуту кожного члена громади на основі механізмів демократії участі та самоорганізації мешканців.

Ресурсна підтримка добровільного формування спроможних територіальних громад на Миколаївщині триває!

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Розробці Статуту об’єднаної територіальної громади допоміг «Ресурсний центр самоорганізації та демократії  участі», що діє на базі ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»  при методичної підтримки ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та фінансової МФ «Відродження». Надійним партнером Ресурсного центру є Офіс Реформ у Миколаївській області.

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: