times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6316

До 71 річниці з Дня формування Дивізії «Галичина»

Дата публикации: 27.04.2014 12:36

28 квітня 1943 року у Львові почалося формування Дивізії «Галичина». Чому до неї пішов, наприклад, молодий хлопець Богдан Маців: «Я пішов до Дивізії, бо настав такий час, коли треба було брати зброю в руки, пройти відповідний вишкіл, стати повноцінним воїном і бути готовим воювати за Волю України». Після жахливого НКВДистського терору 1939-1941 років на Західній Україні, масових депортацій, катувань, розстрілів,  який вибір був для Богдана Маціва  в 1943 році: бути забраним в Німеччину, бути забраним до робочих команд «Баудінсту», йти гнаними НКВДистким наганом на фронт без вишколу і зброї, йти в УПА, яка на той час ще тільки створювалась і не мала зброї, йти до Дивізії, дістати військовий вишкіл і реальну зброю, щоб при нагоді нарешті вибороти незалежність України у війні з більшовицькою мраззю. Молодь Галичини вибрала реальну зброю!

І саме тепер, коли ми добре розуміємо, що просто так ніхто нікому зброї і вишколу не дасть, коли Ахметов торгується з Турчиновим за свої шкурні інтереси, граючись державністю і намагаючись заткнути голодні роти шахтарів замість хліба з маслом – руськім язіком. І саме тепер, як і 23 роки тому, коли шахтарі своєю соціальною революцією доповнили і посилили нашу національну революцію, перетворивши її на соціально-національну. І саме тепер, коли комуно-більшовицькі російські фашисти в Криму забили до смерті 16-річного хлопця за українську мову, як і 71 рік тому назад  вбивали за українські вишиванки і за українську мову у Львові, так і зараз в Криму і Слов’янську. Чи варто в цей складний, трагічний для України час згадувати про Дивізію «Галичина», що може викликати збурення серед сепаратистів, але саме тепер, коли комуно-більшовицькі російські фашисти вспорюють животи за жовто-блакитні стрічки,  саме зараз треба говорити про річницю створення Дивізії «Галичина» і особливо саме зараз! Саме в цей страшний і трагічний період наглої російсько-фашистської окупації варто згадати, чому і навіщо була створена ця легендарна українська Дивізія. Вона і була створена саме після подібних звірячих розправ російських комуно-більшовицьких фашистів над мирним українським населенням. Начебто і не пройшло стільки років, стільки десятиліть, як і тоді  на вулицях мирних українських міст російські комуно-більшовицькі фашисти хапали людей, які тримали в руках жовто-блакитний прапор, говорили українською, або були одягнені у вишиванку, так і тепер у Криму і Слов’янську, тільки за те, що ти українець на своїй Богом даній землі, тобі можуть вспороти живіт і втопити. І що робити? Кричати в Інтернеті «Путін – х...ло!», скидуючи таким чином зайвий адреналін? Чи вимагати у Київської влади руського язіка замість того, щоб приперти до стінки х…ла Ахметова і зтребувати у нього замість руського язіка – хліба з маслом, хай поділиться своїми мільярдами, які він попередньо здер з тих же шахтарів і, до речі, без допомоги Київської влади. Та шахтарі вже не такі дурні – замість руського язіка вони вимагають підвищення зарплати. Шахтарі Донбасу, об’єднуйтесь не з Ахметовими і Путіними і прочіми кровосисями, а зі своїми братами – українськими націоналістами! Покажемо сюрприз Путіну і разом переможемо в українській соціально-національній революції. Всі Путіна бояться:  і Європа, і Америка, тільки українці не бояться! Тож з відвагою в серці, маючи попереду світлий і мужній Приклад славетної Дивізії «Галичина», Вперед до Перемоги! Бог і Україна понад усе! Слава Україні!

 

27 квітня  2014                            Грудініна Наталя Миколаївна,  

                                                      063-976-56-17, 42-92-73, grudininann@ukr.net

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: