times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6006

Хто буде нам докоряти, тому будемо рота закривати!

Дата публикации: 05.03.2016 23:47

Сотні глядачів дивилися пряму трансляцію сесію Южноукраїнської міської ради 03 березня 2016року.

Кожної сесії міський голова розповідає про те, яка розруха йому досталася і що тепер він буде робити. Винуватцями всього він постійно називає депутатів минулого скликання та екс- мера Євгена Кваснєвського. Це мабуть так ріже вуха, що деякі депутати не витримали і вирішили прийти на сесію і зробити зауваження , пропозиції  та побажання новим депутатам. Але до цього не дійшло.

Депутат минулого скликання Оксана Строчко 5 років працювала у бюджетній комісії, вона добре знає бюджет міста, проблеми кожного управління. Більш вирішила зупинитися на освіті, так як у минулому скликанні зробили оптимізацію закладів  та робили все, щоб економити кошти але не погіршувати умови для навчання дітей, не скорочувати працівників, не залишити без заробітку в основному жінок  та їх сім’ї. Тільки вона наголосила на те,  що бюджетній комісії треба більш досконало вивчати питання, не звинувачувати тих хто раніше працював у депутатському корпусі, як  міський голова В. Пароконний  згадав про регламент та перебив Строчко О. і запропонував сісти. «Чого ви прийшли до зали? Що ви хочете?». Питання до депутатів, які вже стали залою «Зала, ми будемо слухати далі? Ми закінчуємо слухати!» «Сідайте, нам в укор поставили, що ми щось не так робимо! Як вона ставить питання?».

 На це краще подивитися і прослухати запис сесії. 

Неповага в першу чергу до жінки, а може нетерпимість до будь яких зауважень з поняттям того , що тільки я  все правильно роблю, тому всім треба рота закрити, тільки слухати і так як треба голосувати. А потім пообіцяв мер, що скоро він піде у народ, розповідати, що грошей не має, що одні проблеми, які вирішувати почнуть з  закупівлі 66 біотуалетів, щоб поставити їх у кожному дворі, щоб дітки не «упісювалися» на дитячих майданчиках та не бігли додому, а ходили у біотуалет. А від себе скажу : «Ну і воні буде У КОЖНОМУ ДВОРІ!».  Згадую я, вже колись закупали біотуалети, по місту поставили , ніхто їх не прибирав, а біля одного з домів мешканці  біотуалет підпалили, щоб його прибрали , бо дуже гарні аромати були.  

Далі була об’ява схожа на доповідь, але іншого виступаючого ніхто не перебивав і дослухали до кінця ще й похвалили.

Шановні городяни,  хто надумає прийти на сесію міської ради, поміркуйте, як і що ви будете говорити, просити,  сформулюйте питання так, щоб не роздратувати головуючого.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Олег Бортников

Блоги автора: