times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5108

Анонс-круглого столу «Миколаївцям - ефективний бюджет!»

Дата публикации: 11.03.2016 15:51

0Що заважає отримати гідну якість муніципальних послуг за справедливу ціну?

 

Що з цім робити?

Відповідь на ці та інші питання запрошуємо обговорити представників громадськості, малого/середнього бізнесу фракцій місцевих організацій політичних партій миколаївського міського голову ЗМІ за круглим столом, що відбудеться 18 березня 2016 р. з 11-00 -13-00 у конференц-залі бізнес центру Олександрівський (вул. Нікольська буд. 25, м. Миколаїв» ). Початок реєстраціїучасників круглого столу о 10-45. Програма круглого столу


 

 

Миколаївській міській голова, представники більшості фракцій місцевих організацій політичних партій у жовтні-листопаді підписали «Угоди про співпрацю та публічну відповідальність» — з «Фондом розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) — координатором миколаївського «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» . Настав час підвести перші результати на шляху до прозорого та ефективного місцевого самоврядування та уточнити подальші спільні кроки у сфері прозорого та ефективного місцевого бюджету.

 

Також буде презентовано новий конкурс грантів ФРММ при підтримці NED на тему: «Солідарні дії об’єднань громадян та місцевого бізнесу для ефективних бюджетів Миколаївщини – 2016 р.» та набор на навчання з складання заявок на конкурс.

 

Експерт та Модератор — Тетяна Золотухіна, керівник миколаївської громадської приймальні Українського Гельсінського фонду прав людини (УГСПЛ), експерт ФРММ,

Заявки на участь (П.І.Б, організація, телефон) чекаємо до 17 -00 17.03.2016 р.  за адресою:E-mail:fondnikol@gmail.com, тел/факс (0512) 47-38-79.

 

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

_____________________________________________________________________

 

Круглий стіл проходить в рамках проекту «За добропорядний, прозорий бюджет у м. Миколаєві!». Проект реалізується «Фондом розвитку г Миколаєва» і газетою «Вечірній Миколаїв» в рамках ініціативи «Громадянське суспільство і медіа — за прозорі місцеві бюджети». Ініціатива підтримана Одеської ОО ВГО «Комітет виборців України», Фондом «Відкрите суспільство» — координатора та методиста партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» За кошти Євросоюзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: