times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4947

Анонс Форуму з добровільного формування спроможних місцевих громад Миколаївщини

Дата публикации: 27.04.2016 10:02

4fb4a3db6e3cf

 

Що заважає та добровільному обєднанню сіл у спроможні місцеві громади?

Як захистять інтереси сіл у місцевих громадах самоорганізація та участь селян?

 

Як селам отримати гранти/інвестиції» у дієву самоорганізацію та участь селян ?


Відповідь на ці та інші питання буде обговорено учасниками регіональному форумі «Дієва самоорганізація та участь селян у формуванні спроможних територіальних громад на Миколаївщині. Виклики, практики, перспективи», що відбудеться 28 квітня з 10-00 до 15-00 у приміщенні Кривоозерської районної адміністрації (Майдан незалежності  1 , с.м.т. Криве Озеро  Миколаївської області). Орієнтовна програма Форуму.

До участі у круглому столі та семінарі-практикумі Форуму запрошуються: представники органів місцевого самоврядування/активістів сіл Кривоозерського  району; депутати Миколаївської обласної і Кр. Озерської, Первомайської, Доманьовської, та інших районних рад і відповідних районних і державних адміністрацій Миколаївщини, експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ), Офісу розвитку Миколаївщини, громадські активісти та ЗМІ.

Команда ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) презентують висновки дослідження «Проблеми дієвості безпосереднього народовладдя у селах і містах Миколаївщини», напрацювання клієнтів і сервіси «Ресурсного центру сприяння самоорганізації та демократії участі на Миколаївщини», що діє на базі ФРММ з 2012 р. Зокрема відповідні напрацювання Куцурубської об’єднаної громади, ОСН м. Миколаєва, м Вознесенську, м. Снігурівка, с Казанка та сіл Баштанського району.

Учасникам семінару практикуму буде представлено огляд діючих грантових конкурсів. Також експерти Фонду поділяться секретами залучення грантів/інвестицій та інших ресурсів у ініціативи мешканців сіл з формування спроможних місцевих громад.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадськості та ЗМІ.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Тел./факс. (0512) 47-38-79 або E-mail: fondnikol@gmail.com.

 

Форум відбувається на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 р на період 2015-17 р.» (рішення Миколаївської обласної ради № 7 від 30.07.2015 р.) та є підсумковим заходом проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» на тему: «Дієве безпосереднє народовладдя у селах і містах Миколаївщини» за підтримки програми «Демократична практика» МФ «Відродження».

Партнери проекту: Миколаївська обласна державна адміністрація, Миколаївська обласна рада, Первомайська районна рада, Офіс розвитку Миколаївщини.

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: