times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6536

Феномен Одеси – феномен України

Дата публикации: 06.05.2014 20:24

В Одеси довга українська історія, їй не 200 років, і почалась вона не з німецької шльондри Катерини –  та дала тільки нову назву поселенню Гаджебей. Перша згадка про територію сучасної Одеси дана польським істориком 15 століття Длугошом – 1415 рік, Одеса тоді називалась Кацюбіїв. З 1442 року Кацюбіїв належав українському магнату Федіру Бучацькому. В 1480 році місто було захоплено турками і передане у власність кримському хану Сагиб-Гірею. Запорозькі козаки неодноразово в 1769-1771 і в 1774-1789 здобували фортецю Гаджебей, тільки їхніми перемогами завжди користалась Російська імперія і її німецькі шльондри. Чому ж російські історики вперто приписують заснування Одеси саме Катериною? А що їм – визнати, що це місто заснували українці-руси, нащадки зруйнованої монголами Київської Русі, піддані Великого князя Литовського – злійшого ворога Московії?! Це ж невимовна наруга над іперсько-шовіністичною душею путінців. Але переживуть. І коріння того українського супротиву, що чинить зараз бандюкам-українофобам проукраїнська цивілізована жовто-блакитна Одеса – в її українсько-русинському жовто-блакитному корінні.

               

17 квітня 2009 бандюки-українофоби вбили молодого патріота-одесита 20-річного Максима Чайку. Він був простим одеським хлопцем, який налаштував таких же простих одеських хлопців на Українську Ідею. Його смерть остаточно зробила їх українськими націоналістами і дала мужність серцю. І коли тепер, через 5 років, бандюки-українофоби знову вбили молодого хлопця-патріота під час проукраїнської ходи, духовні брати Максима Чайки вже не проковтнули це, як тоді. Агресивне бандитське українофобство вилізло боком вбивцям-сепаратистам, і вони здохли від того ж меча, з яким прийшли. Тобто, хто прийде до нас з мечем –  від меча і здохне! А прийдете в Миколаїв – здохнете і в Миколаєві!

 

Феномен Одеси, як  і феномен України – в нескореності і здатності до стихійного опору. Навіть коли влада і менти кидають свої щити під ноги окупанту  – Українська Нація не здається і чинить опір. Не віддали Одесу, не віддамо Миколаїв, не віддамо Україну! Чим більше наших хлопців вони вбивають, тим стійкішою буде наша ненависть до ненависників України. І кожен українець, який вже зараз збирає речі в рюкзачок і шукає собі місця вмерти за Україну, клянеться Декалогом Українського Націоналіста:

 

Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.

 

Не дозволиш нікому плямити Слави, Честі Твоєї Нації.

 

Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

 

Змагатимеш до посилення Сили, Слави, Багатства і Простору Української Держави.                                  

 

Помстиш за смерть Великих Лицарів.

 

Помсти!

 

           

           

6 травня 2014 року                            Грудініна Наталя Миколаївна,  

                                                                       063-976-56-17,  grudininann@ukr.net

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: