times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4693

Акція «Впливай на бюджет свого міста!».

Дата публикации: 26.07.2016 12:34

images28 липня 2016 року, з 10.00 до 14.00, за адресою м. Миколаїв, вул. Соборна ( каштановий сквер ), громадська організація «Фонд розвитку м. Миколаєва» та  комунальна установа  миколаївської міської ради «Агенція розвитку Миколаєва» запрошують городян та ЗМІ на вуличну акцію «Впливай на бюджет свого міста!».

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців м. Миколаєва до  проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.


 

В ході здійснення акції буде проведено:

 

інформування миколаївців з основних питань місцевих бюджетів та результати першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики 17 українських міст (за методикою ПУД - публічність, участь, доброчесність). Всі зацікавлені містяни зможуть отримати буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів організації.

 

запрошення миколаївців до участі в бюджетному процесі. Зокрема, жителі міста зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету міста Миколаєва 2017 року. Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів міста будуть збиратися за аналогічною формою в режимі он-лайн протягом 25 – 31 липня на E-mail: fondnikol@gmail.com . Всі зібрані таким чином пропозиції містян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради. Анкета

 

Організатори акції закликають долучитись до її проведення всіх активних жителів міста, представників громадських організацій та активістів.

 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

 

Контактна особа для представників ЗМІ: Михайло Золотухін, тел. (0512) 47-38-79. (067) 512-16-32

 

*     *     *

Акція «Впливай на бюджет свого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі  місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Більш детально про ініціативу на сайті партнерства http://probudget.org.ua

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: