times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5706

Відкритий лист до новообраного Президента, або евфемізми капітуляції

Дата публикации: 06.06.2014 20:01

Ненормально пропонувати ворогу, який знищує твою державу, – план мирного врегулювання! Чому в 1941 всі ненавиділи всіх німців, і ніхто тоді не рахував відсотки тих, хто не підтримує політику Гітлера? Ніхто тоді не боявся сказати: я ненавиджу німців, не дивлячись на те, що 17 відсотків німців не підтримують політику Путлєра, і не всі німці хочуть війни. Ми всі ненавиділи всіх німців – це була державна політика, яку ми всі тоді сповідували і завдяки якій перемогли. Бо в наших ефірах під час війни з німцями не звучало «Німецьке радіо», і ведуча з противнячим масковсько-кацапським акцентом: Алло, дарагіє друзья, дабрєйшеє вам утрєчко! Прівєт вам із вашего бившего Крима, вашего бившего Донбаса, вашего бившего Луганска…


Ще вчора всі стовпи на ПГС були підфарбовані синьо-жовтим, а сьогодні уздовж всього проспекту на всіх стовпах безслідно зникла жовта фарба, залишили тільки синю, яка разом з побілкою відроджує нам такі знайомо-ненавистні кольори – «их рыла бело-голубые». На паркані в районі Тернівського перехрестя якісь януковські ублюдки, «вдохновлённые и ободрённые» планом мирного врегулювання в «Славі Україні!» вже закреслили «Україну» і натомість написали «Новоросії». Тобі потрібне мирне врегулювання з такими? А їм потрібен мир з Україною? Ні, вони мають жорсткий намір і план нашого знищення. То й нам потрібен жорсткий план знищення януковських ублюдків. Чи пристанемо на їхній план знищення України?

Хто ти, якщо закликаєш до миру з тими, хто вже відвоював у тебе пів країни, хто пише на твоїх парканах «Слава Новоросії!», хто каже, що моє серце – повне ненависті? А якщо твоє серце не повне ненависті до окупантів, то чим воно повне? 

Капітуляція починається непомітно, її лексика охоче використовує евфемізми, які пом’якшують грубі або небажані терміни: замість війни – АТО, замість ворожа країна-агресор – сусідня країна, замість ворогів-окупантів – ополченці ДНР, замість поліцаїв, посібників-окупантів – мирне населення, замість оголошення військового стану – план мирного врегулювання. Уявіть собі ситуацію, щоб в 41-му, коли значна територія країни була вже окупована, хтось раптом вирішив зробити подібну  пропозицію Гітлеру!

Геть евфемізми капітуляції! Називай речі своїми іменами: Росія – ворог, окупант, агресор, яка пішла на нас війною, яка вбиває наших солдат – захисників Вітчизни. Я ненавиджу Росію, я ненавиджу 83% росіян, які підтримують загарбницьку політику Путіна.  Війна, військовий стан! Взяти в облогу, тісне кільце і знищити всіх до ноги разом з «мирним» населенням, разом з їхніми «мирними» мінометами, з їхніми «мирними» протиракетними зенітними комплексами, з їхніми «мирними» великокаліберними кулеметами  та іншим їхнім «мирним» обладнанням! Або ми їх, або вони – нас!  Без варіантів. А з планом мирного врегулювання до Путлєра не ходи, не страми Державу! Бо тоді наступний Президент буде вже точно – націоналіст. Слава Нації! Смерть ворогам!     

           

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: