times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4118

Вознесенський міськвиконком у 2016 р почув громадськість, покращив прозорість надходжень і витрат місцевого бюджету.

Дата публикации: 04.01.2017 11:19

 

1Виконавчий комітет Вознесенської ради в свою чергу, прийняв до відома запропоновані рекомендації і пропозиції в сфері містобудування та архітектури. І вже є поліпшення діяльності  органу місцевого самоврядування від врахування запропонованих рекомендації і пропозиції, зокрема:

- офіційний сайт міста Вознесенська стає більш актуальним і доступним. Зокрема, оновилась інформація стосовно складу архітектурно-містобудівної ради

- у 2016 році в результаті більш ефективної роботи відділу містобудування та архітектури з боржниками платників податків від пайової участі на 50 відсотків зменшилась заборгованість до міського бюджету. Також проводиться спільна робота з Головним управлінням ДФС У Миколаївської області та Вознесенською місцевою прокуратурою;

- поліпшилась взаємодія між відділом містобудування та архітектури Вознесенської міської ради з Фінансовим управлінням Вознесенської міської ради в процедурі підготовки спільних відповідей на запити публічної інформації з  теми моніторингу.

В результаті цього, на нашу думку, в нашому місті покращено місцеву політику в сфері містобудування та архітектури. Результати діяльності Вознесенської міської ради також можна оцінити по проміжним результатам 1-го українського Індексу прозорості, участі  та доброчесності , який проводився у 17 містах України, Вознесенськ з яких займає друге місце по багатьох категоріях.

Итоговая инфографика исследования 2016 г.
Итоговая инфографика исследования 2016 г.

Інфографіка моніторингу Партнерства за прозорі місцеві бюджети

ОСН «Перлина Гаю» планує і наділі проводити моніторинг діяльності органу місцевого самоврядування в сфері надходження і використання коштів міського бюджету податків мешканців міста Вознесенська і в цьому процесі сподіваємося на співпрацю з органами виконавчої влади Вознесенської міської ради.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за матеріалами ОСН «Перлина гаю»

_____________________________________________________________________________

Дослідження та просування його рекомендацій відбувалось в рамках проекту ОСН «Перлина Гаю» на тему: «Ресурси громади для потреб громади» при підтримці ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за кошти  Національного Фонду підтримки демократії (NED  м. Вашингтон, США).

Метою проекту є  підвищення ефективності, прозорості та підзвітності використання бюджетних коштів отриманих органами місцевого самоврядування м. Вознесенська у якості пайових внесків на розвиток місцевої інфраструктури за 2012-2016 рр.

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: