times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 3663

Шляхи фінансування освіти в м. Первомайську

Дата публикации: 12.01.2017 11:10

h_yX43cOmav0CtTdAGPq7fY6Z1rDzgUuKB_Благодійний фонд «САРОКА» в рамках реалізації проекту «Моніторинг і аналіз ефективності використання місцевого бюджету в загальноосвітніх школах м. Первомайська» за фінансової підтримки ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» і NED (Вашингтон, США) провів аналіз використання коштів місцевого бюджету та грошей, отриманих від батьків для потреб школи, у загальноосвітніх закладах міста Первомайська.

Результати моніторингу будуть обговорені на засіданні круглого столу, який відбудеться 13 сiчня 2017 року об 14:00 за адресою м. Первомайськ, вул. Грушевського, 1.

Для участі  запрошуються представники Управління освіти міської ради м. Первомайська Миколаївської області; представники органів влади м. Первома йська, представники міських ЗМІ, телебачення, інтернет - видань.

На обговорення виносяться питання: аналіз результатів моніторингу використання коштів місцевого бюджету та коштів, отриманих від батьківських комітетів для потреб загальноосвітніх шкіл міста.

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: