times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6669

Врадіївка 2, або старий безпредєл по-новому

Дата публикации: 16.06.2014 19:30

Рік тому почалась Революція гідності – з Врадіївки.


Тоді менти познущались над Іриною Крашковою, як робили безкарно багато разів з іншими. Але то вже була остання крапля в переповненій чаші терпіння народного – люди відмовились, як зазвичай, підставляти шиї та інші місця мучителям в погонах і повстали. Частина повсталих врадіївців пішла тоді пішки в Київ на Майдан, потім був звичний тиск Росії на Януковича (ціна на газ) і відповідно відмова від євроінтеграції, повстання студентів, розгін, палаючі шини, Революція гідності, Грушевського, Інститутська, Небесна сотня, втеча Януковича, повалення режиму, невимовна злоба Путлєра, злигання його з поваленим диктатором і помста українському народу за спробу перемогти   – окупація Криму і материкової частини України. Як і Гітлер в 1941, Путлєр не оголошував війни, а навіщо? Він її просто почав – окупація продовжується, Україна стікає кров’ю, а в цей час в Києві продовжує функціонувати дипредставництво  Росії! Неможливо собі уявити, щоб, наприклад, під час ІІ Світової війни після окупації значної частини території в Москві спокійно продовжувало функціонувати дипломатичне представництво гітлерівської Німеччини. Як можна підтримувати дипломатичні відносини з країною-окупантом, яка вже окупувала Крим, вводить танки і бронетехніку на материкову частину України і окуповує Донбас –Донецьку і Луганську області, яка поставляє зброю, найманців-терористів, зенітні установки, калічить і вбиває наших людей? Це ж просто якесь політичне збочення!

Щось таке відчули і на місцях, бо піднімають голови, зрубати які не здатна існуюча влада. Ось і врадіївські менти починають свій безкарний звичний безпредєл. 14 червня о 7 годині ранку вони вдерлися в помешкання відомих євромайданівців та учасників врадіївського повстання Шевчук Євгенії Валентинівни та її сина  Володимира по вул..Б.Хмельницького 75-А.   Мабуть, вони остаточно впевнились, що Авакова та Порошенка боятись нема чого, тому без жодних свідків та відповідних документів на обшук чи арешт вони почали громити меблі і трощити все підряд, а на запитання, що ви робите? заламали руки 73-річній жінці зі словами: «Де ти, стара рухлядь, зберігаєш мішки з коноплею?». Тобто, звичний і тисячу разів перевірений ментівський метод – підкинути наркоту неугодним і цілком «законно» їх знищити. Серед 11 ментів, що вчиняли погром, був дільничий, був міліціонер Поплужний Олексій і слідчий Багрін Є.В. Погром тривав 2 години. Шевчука Володимира побили (де сказано, що при затриманні дозволяється бити?), вдягли кайданки, залишили ухвалу суду, про який взагалі ті чули перший раз, тобто, як відбувся суд, якщо обвинувачені на ньому не були присутні і взагалі навіть не знали, що він відбувався? Ось так, в умовах «життя по-новому» підняв голову старий ментівський безпредєл!

Заміна лібералістичної влади на націоналістичну – це запит часу і питання тільки часу. Тому, врадіївські менти і всі, хто вас поки що прикриває, знайте – ця нова націоналістична влада прийде  і тоді готуйтесь, бо ця  влада оголосить жалобу по вас і скаже не «Слава Україні! Героям Слава!», а «Слава Нації! Смерть ворогам!».                                          

       

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: