times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4052

Анонс круглих столів з обговорення Стратегії Куцурубської об’єднаної громади до 2026р.

Дата публикации: 03.02.2017 12:17

 

vstrechaУ суботу 4 лютого у приміщеннях в.о старост сіл, що входили у Солончаківської (о 11--00) та Димитривської (0 14-00) за круглим столом обговорять перший на Миколаївщині проект Стратегії та проектні ідеї, що стануть складової стратегічного демократичного розвитку.


Адреса проведення круглих столів:

с. Солончаки , вул. Очаківська 21;

с. Димитривка , вул. Очаківська буд 40.

Член Куцурубської стратегічної ради професор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Сергієм Саханенко презентує проект стратегії та допоможе учасникам круглого столу у формулюванні проектних ідей, що увійдуть у проект Стратегії, що виноситься на затвердження виконкомом та сільрадою Куцурубської об’єднаної територіальної громади.

Впевнені що, куцурубчани разом продемонструють приклад дієвої співпраці синергії та сформують спроможну місцеву громаду в якої комфортно буді всім ії членам!!!!

Запрошуємо членів Стратегічної ради, депутатів, активістів сіл Куцурубської ОТГ, представників ЗМІ взяти участь у круглих столах  4 лютого  за участю експертів Фонду розвитку м. Миколаєва.

 

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

та «Стратегічної ради Куцурубської ОТГ».

——————————————————————

Ресурсна підтримка формування куцурубської спроможної громади  відбувається на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 р на період 2015-17 р.» (рішення Миколаївської обласної ради №7 від 30.07.2015 р.) та в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»(ФРММ): «Куцурубська об’єднана громада як дієва демократична модель стратегічного розвитку» за підтримки програми «Демократична практика» МФ «Відродження».

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: