times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6474

Роман Шухевич та визвольний рух українців

Дата публикации: 29.06.2014 16:46

Чи визнаєте ви право українців мати свою Націю і Державу?


Якщо не визнаєте, жодні роз’яснення вам нічого не роз’яснять. От росіяни – то нація, у них є своя держава,  їх за це ніхто не називає фашистами, є єдина державна мова – російська, вся документація на всій території Росії, навіть серед чувашів, бурятів, татар, мордви – все на російській мові, бо і чуваші, і буряти, і татари, і мордва – це не  чуваші, буряти, татари і мордва  – це руськіє. А ось приходжу я в державну установу, мені дають бланк і диктують на російській. Це щоб не прищемити інтереси росіян, така собі випереджуюча запобіжна міра, а то, не приведи Господи, раптом це прийшла росіянка, то щоб не образити її вуха малоросійським бидловським діалектом, тобто єдиною державною українською мовою, – це нацизм.

Проти нацизму боровся українець, син української Нації Роман Шухевич. Він народився 30 червня 1907 року у Львові, з 16 років почав боротьбу за самостійну Україну і боровся за це до останньої краплі крові.

В 1929 році патріоти України об’єднались в єдину потужну  Організацію Українських Націоналістів (ОУН), і Роман Шухевич став одним з перших її членів. Він приймав активну участь у бойових акціях проти польських окупантів. В червні 1934-го його заарештували і кинули в концтабір Береза Картузька. В 1937-му йому вдалось звідти втекти. Опинившись на свободі, Шухевич бере активну участь у війні Карпатської України проти мадярських окупантів. Він був з тих командирів, які ніколи не кидають своїх солдат, бережуть їх і перемагають не кількістю загиблих, а майстерністю розробки бойових операцій, талантом організатора і керівника.

В 1939-му до  польських, мадярських і російських окупантів додались німецькі. Українських націоналістів під командуванням Романа Шухевича переслідують німецькі карально-поліцейські органи. З листопада 1943-го він  головнокомандувач Української Повстанської Армії (УПА) – Армії Нескорених, яка вела боротьбу за свободу і державність України проти гітлерівських і сталінських окупантів.  

Ще Карл Маркс в своїй фундаментальній праці «Капітал» застерігав цивілізований європейський світ: «В кровавом болоте московского рабства стоит колыбель России. Сильной она стала лишь потому, что в мастерстве рабства стала непревзойдённой. Даже и тогда, когда Россия стала независимой, она и далее осталась страной рабов. Русские методы и тактика менялись и будут меняться, но путеводная звезда российской политики – покорить мир и править в нём – есть и будет неизменной. Московский панславизм – это лишь одна из форм московского захватничества». Розслабимось і отримаємо задоволення, чи будемо чинити опір? Незвичних до задоволення в такий екзотичний спосіб закликаю до опору. Смерть російським окупантам! Слава Україні!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: