times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6710

Кому заважає Майдан?

Дата публикации: 12.07.2014 22:15

Прокурор Києва Юлдашев вимагає звільнити Київ від Майдана і навіть не виключає силовий метод вирішення проблеми.


Їй Богу, це було би так смішно, якби не було так печально. Виявляється, Майдан «портіт естетіческій від», породжує криміногенну обстановку та є джерелом зарази в місті. А може джерелом зарази в Києві, як і по всій Україні, є Путін ла-ла-ла, його фашисти-молодці і путінські лизуни  –  комуністи та регіонали? Саме вони принесли в столицю донецьке хамство, москальську наглість, януковський рівень інтелекту, безкультур’я та бездуховності. Катастрофа для Києва – це донецькі русіше швайн, а не Майдан, які б негативні метаморфози він часом не претерпів. Катастрофа для Києва – це великоруська  шовіністична єфремовщина, махрова українофобська лук’янівщина, це Левченко з випученими від українофобства очима, це повзуче пристосуванство Олійника і Герман. Майдан, мовляв, вже виконав свою історичну місію – привів до влади, кого привів, Мавр зробив свою справу – Мавр може іти. А  що люди з 30 листопада стоять за те, щоб були покарані звірі-вбивці в погонах і без погонів, які віддавали злочинні накази на розстріл  і зачистки, що жоден з тих, хто виконував ці злочинні накази – жоден не покараний – то байдуже! Ще й лякають новими зачистками. Начебто народ, який став майданівцем, можна взагалі чимось перелякати.

Спочатку Порошенко відмовляє в присвоєнні звання Героя України Героям Небесної Сотні за дивною відмазкою – щоб не стояли в одному ряду з його батьком та Засухою. Виходить,  що батько Порошенка і Засуха – герої, а Небесна Сотня – ні! І справді, тупо було б – спочатку дати Героя України Героям Майдану, а потім оголосити про їх зачистку. А як же, а раптом Майдан знову збереться вимагати покарання звірів-вбивць, вимагати люстрації, вимагати перевиборів, воєнного стану на Донбасі, раптом Майдан стане на заваді мирному плану Президента з Путіним і сепаратистами, раптом почне вимагати ратифікації з ЄС зараз і тепер, як вже  і молдавани зробили, а не після 12 вересня, як вимагає Путін з Європою.

Майдан для влади – це ж міна повільної дії, невсипне око народного гніву – навіщо владі такий остогидлий головняк?  А нема людини – нема проблеми, нема Майдану –  нема  і Його вимог. А значить і не треба буде їх виконувати!                  

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: