times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 3626

Анонс робочої зустрічі з реалізації Стратегії розвитку Куцурубської сільської територіальної громади до 2026 року.

Дата публикации: 15.05.2017 14:09

загруженоУ середу 17 травня о 10 — 00 у приміщені куцурубської сільської бібліотеки стартує напрацювання «Плану реалізації на 2017-19 роки Стратегії розвитку Куцурубської сільської територіальної громади до 2026 р» та формування робочих груп Стратегічної ради Куцурубської об’єднаної громади (ОТГ) з реалізації напрямків розвитку та галузей спеціалізації економіки громади. Орієнтовна програма додаєтся

На робочої зустрічі ми плануємо:

- Обговорити перші результати реалізації Стратегії;

- Презентувати можливості проекту ФРММ з експертної підтримки реалізації Стратегії, зокрема буде оголошено набір на навчання ФРММ з питань залучення ресурсів членами Стратегічної ради та іншими ;

- Представити концепт проекту «Плану реалізації на 2017-19 роки Стратегії розвитку Куцурубської сільської територіальної громади до 2026 року;

Сформувати актив робочих груп Стратегічної ради Куцурубської ОТГ з питань реалізації відповідних напрямків розвитку та галузей спеціалізації економіки громади. А саме:  А (Просторовий розвиток Громади); В (Розвиток ЖКГ та інфраструктури); Д ( Розвиток Туризму); Е (Розвиток агропромислового комплексу) та інші.

 

Експерти-практики - презентують джерела залучення ресурсів  для реалізації  згаданих напрямків розвитку і галузей спеціалізації економіки громади в рамках Стратегії Зокрема буде нададуть консультації з питань можливостей участі Куцурубської громади в конкурсі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївський області http://www.mk.gov.ua/ua/announce/?id=3079 а також грантової і технічної підтримки за кошти міжнародних донорів, зокрема програм UHBDP (Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва за фінансової підтримки уряду Канади), ДОБРЕ та інш.

Експерти – модератори робочої зустрічі:

  • Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»;
  • Олександр Максименко, голова ГО « Фонд оновлення села». Практик з розвитку сільського туризму у с. Актово Олександровської ОТГ Вознесенського району;
  • Володимир Євсєєв – директор державної установи «Регіональний фонд підтримки підприємництва у Миколаївської області»;
  • Алла Дракова - менеджер проектів БФ «ЛАСКА».

Запрошуємо членів Стратегічної ради Куцурубської ОТ; депутатів і членів представників громадських об єднань взяти участь у заході.

Прес- служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та Виконавчого комітету Куцурубської сільської ради.

———————————————————————————————————————

Ресурсна підтримка формування куцурубської спроможної громади  відбувається на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 р на період 2015-17 р.» (рішення Миколаївської облради №7 від 30.07.2015 р.) та в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»(ФРММ): «Експертна підтримка реалізації Стратегії Кукцурубської ОТГ» за підтримки МФ «Відродження».

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: