times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4406

ВІТОВСЬКИЙ РАЙОН СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЄВРОПИ!

Дата публикации: 18.05.2017 00:13

ВІТОВСЬКИЙ РАЙОН СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЄВРОПИ!
День Європи для України і її жителів це особливе свято. Саме тому, в рамках святкування цієї події сектор культури Вітовської РДА, організаційно-методичний центр підготували велику кількість художньо-культурних заходів, серед яких концерт Миколаївської обласної філармонії, як символ спорідненості України з європейською сім'єю.
Тому, шановні друзі – жителі і гості нашого району, ми раді щиро запросити вас 20 травня (у суботу) об 11 годині в одне з найкрасивіших, наймальовничіших сіл Вітовського району – в село Михайло-Ларине! 
 Ми впевнені, що ті, хто прийде на відкритий майданчик (площа біля сільської ради) на цей захід,будуть сповнені захвату і захочуть продовження концерту! 
Ми будемо насолоджувалися виступами заслужених артистів України та заслужених діячів мистецтв України. Для вас у цей день буде представлена й родзинка заходу - виступ лауреатів Міжнародних конкурсів – ансамбль народних інструментів «Узори», які зі своєю концертною діяльністю відвідали не лише всю Україну, а побували далеко за її межами!
Відмінне виконання, пізнавальна інформація між композиціями, приємна компанія - що ще потрібно, щоб насолодитися святом та придбати гарний настрій! 
Подаруйте собі любов до музики і незабутню творчу подорож до Європи та пам’ятайте, що святкування Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Вита Антоненко

Блоги автора: