times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4611

План мирного врегулювання або евфемізми капітуляції

Дата публикации: 05.07.2017 12:36

Ненормально пропонувати ворогу, який знищує твою державу, – план мирного врегулювання! Ніхто в 1941-му не боявся сказати: я ненавиджу німців, не дивлячись на те, що 17 відсотків німців не підтримують політику Путлєра, і не всі німці хочуть війни. Ми всі ненавиділи всіх німців – це була державна політика, яку ми всі тоді сповідували і завдяки якій перемогли. Бо в наших ефірах під час війни з німцями не звучало «Німецькоє радіо» з противнячим масковсько-кацапським акцентом: Дабрєйшеє вам утрєчко! Прівєт вам із вашего бившего Крима, вашего бившего Донбаса, вашего бившего Луганска…

 

Ще вчора зупинки біля Матвіївки були пофарбовані синьо-жовтим з написами: «Смерть московським окупантам!», «Живо, Україно!», «Бог і Україна понад усе!», «Слава Україні!», а сьогодні якісь сепари з міського департаменту ЖКГ під виглядом тєкущаго ремонта зафарбували усі ці «Смерть московським окупантам!», «Живо, Україно!», «Бог і Україна понад усе!», «Слава Україні!» – такою невиразною нейтральною зеленою фарбою, щоб ніхто не запідозрив Миколаївський міський департамент ЖКГ в жовто-блакитному патріотизмі.

 

Кому потрібне мирне врегулювання з сепарами? А сепарам потрібен мир з Україною? Ні, вони мають жорсткий намір і план знищення України. То й нам потрібен жорсткий план знищення сепарів-окупантів. Чи пристанемо на їхній план знищення України?

 

Хто ти, якщо закликаєш до миру з тими, хто вже відвоював у тебе пів країни, хто пише на твоїх парканах «Слава Новоросії!», хто каже, що моє серце – повне ненависті? А якщо твоє серце не повне ненависті до окупантів, то чим воно повне?

 

Капітуляція починається непомітно, її лексика охоче використовує евфемізми, які пом’якшують грубі або небажані терміни: замість війни – АТО, замість ворожа країна-агресор – сусідня країна, замість ворогів-окупантів – ополченці, замість посібників окупантів – мирне населення, замість оголошення військового стану – план мирного врегулювання.

 

Геть евфемізми капітуляції! Називай речі своїми іменами: Росія – ворог, окупант, агресор, яка пішла на нас війною. Я ненавиджу Росію, я ненавиджу 83% росіян, які підтримують війну. Військовий стан! Взяти в облогу, тісне кільце і знищити всіх до ноги разом з «мирним» населенням, разом з їхніми «мирними» мінометами, з їхніми «мирними» протиракетними зенітними комплексами, з їхніми «мирними» великокаліберними кулеметами та іншим їхнім «мирним» обладнанням! Або ми їх, або вони – нас! Слава Нації! Смерть ворогам!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: