times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4742

Як налагодити контроль за ефективністю витрачання коштів громади Миколаївщини?

Дата публикации: 19.08.2017 12:48

c45fbbc2b9610df762cbae15488626de60de27ec22 серпня 2017 року (10:00 – 12-00).

Малий зал Миколаївської міської ради. (вул. Адміральська 22, м. Миколаїв).

Обговорять учасники  громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» з представниками міськвиконкому, громадськості, фракцій місцевих політичних партій у миколаївської міськраді та ЗМІ–– учасниками проекту «Демократичний, прозорий, ефективний бюджет для зеленого, чистого і комфортного м. Миколаєва»і.  Програма робочої зустрічі додається.

Експерти Фонду та Агенції розвитку Миколаєва презентують

  • Перші результати громадського аудиту доброчесності запровадження програмно-цільового методу та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєва. Сервіси проекту в контексті виконання рекомендацій громадського аудиту
  • Сервіси проекту в контексті інформаційно-комунікативної підтримки запровадження бюджету участі у м. Миколаєві.
  • Цілі, завдання, дії та загалом очікування проекту

Ми обговорено болючі питання, запропонуємо міському голові створити робочу групу проекту та погодимо подальші спільні кроки проекту.

Захід відбудеться 22 серпня 2017 р. з 10-00 -12-00 у малому залі Миколаївської міської ради (вул. Адміральська 22, м. Миколаїв»).

Початок реєстрації о 09-45.

До компетентного диалогу запрошено представники: Департаменту міського голови; Департаменту фінансів; Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції миколаївської міської ради; Департаменту ЖКГ; районних адміністрацій інших головних розпорядників бюджетних коштів та депутатів міськради і громадськості .

Контакти для зв’язку: fondnikol@gmail.com. (0512)47-38-79 (067) 512-16-32  Михайло Золотухін, (директор ФРММ).

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та  КУ «Агенція розвитку Миколаєва»

________________________________________________________________________

Проект «Демократичний, прозорий, ефективний бюджет для зеленого, чистого і комфортного м. Миколаєва» реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» при партнерстві з Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу
  


 

 


 

 

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:

Михаил Золотухин

Председатель правления НГОО "Фонд развития города Николаева" с 2002 года. Заместитель председателя "Экспертно-общественного совета при исполнительном комитете Николаевского городского совета. Депутат николаевского городского совета пятого созыва.

Блоги автора: